18°C bezchmurnie

Przygotowania Hani Gumowskiej do finału Miss Polonia 2017

Celebryci, Przygotowania Gumowskiej finału Polonia - zdjęcie, fotografia
 • D-Bomb
  D-Bomb
 • fot. facebook-Miss Polonia
  fot. facebook-Miss Pol...
 • z Marceliną i Izabelą
  z Marceliną i Izabelą
 • Paprocki &Brzozowski
  Paprocki &Brzozowski

Te wakacje były dla Wicemiss Ziemi Otwockiej 2017 bardzo intensywne. Hania była obecna na największych imprezach kulturalnych i modowych w powiecie otwockim i nie tylko. W lipcu była honorowym gościem podczas Krajowego Święta Pomidora  w Janowie, w sierpniu miała sesje zdjęciową do katalogu Miss Polonia, a na początku września została zaproszona na krajowy finał konkursu dla modelek The Look Of The Year w Łodzi. Wszystko to w ramach przygotowań do finału Miss Polonia 2017.

–  Podczas Krajowego Święta Pomidora Hania była mile przywitana przez mieszkańców powiatu otwockiego, chętnie robiła sobie z nimi wspólne zdjęcia. Artyści występujący na scenie również zabiegali o wspólne selfie :)  – mówi dyrektor konkursu Miss Ziemi Otwockiej Łukasz Płaczek.  

Podczas sesji zdjęciowej do katalogu na finał Miss Polonia, finalistki pozowały przed obiektywem Malwiny Sulimy w dwóch stylizacjach: eleganckich i romantycznych. Ubrane były w suknie projektu Agaty Wojtkiewicz oraz w kostiumy kąpielowe marki Gabbiano. Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics,a o włosy zadbała marka Cameleo.

8 września br. Hania wraz z finalistkami Ziemi Otwockiej były obecne na finale krajowym konkursu dla modelek The Look Of The Year 2017. Podczas tej imprezy miała możliwość poznania osób z pierwszych stron gazet, takich jak: duet Paprocki &Brzozowski, Marcelina Zawadzka (prowadząca Pytanie na śniadanie, Miss Polonia 2011) oraz obecna Miss Polonia 2016 Izabela Krzan (na zdj. u góry).

Przygotowania reprezentantki Ziemi Otwockiej można śledzić na profilu na portalu społecznościowym facebook: Miss Ziemi Otwockiej 2017.

 

Przygotowania Hani Gumowskiej do finału Miss Polonia 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się