38. Półmaraton Wiązowski - na dobry start!

Bieganie, Półmaraton Wiązowski dobry start! - zdjęcie, fotografia
MAR 04
SP Wiązowna, ul. Kościelna 20 godz: 12:00

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a "w mordę wind" nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie już 38. raz rozpoczniecie biegową wiosnę.

Od lat utarło się, że jedną z lepszych okazji do sprawdzenia efektywności zimowych treningów biegowych na Mazowszu jest Półmaraton Wiązowski. O prawdziwości tych słów będzie można przekonać się 4 marca 2018 r.-  w samo południe wystartuje bieg główny na dystansie 21,097 km. Tradycyjnie towarzyszyć mu będzie Wiązowska 5-tka oraz biegi młodzieżowe i dziecięce: Mały Półmaraton, Mały Ćwierćmaraton i Bieg Krasnoludków. Trasy posiadają atest PZLA.

Zapisy elektroniczne startują 15 grudnia 2017. Po raz pierwszy będziecie mieli  możliwość wyboru pakietu startowego - z koszulką lub bez niej. Do 31 stycznia 2018 uczestnicy półmaratonu zapłacą 45 zł za pakiet bez koszulki, a za pakiet z koszulką 60 zł. Wysokość opłaty startowej dla zawodników Wiązowskiej 5-tki to 25 zł za pakiet bez koszulki lub 40 zł za pakiet z koszulką.

Od czwartku, 1 lutego opłata startowa ulegnie podwyższeniu, a w pakietach będzie koszulka biegowa! Przypominamy, że dla dzieci i młodzieży udział w Małym Półmaratonie, Małym Ćwierćmaratonie lub Biegu Krasnoludków jest bezpłatny!

Start, meta oraz miasteczko biegowe zlokalizowane będą przy Szkole Podstawowej w Wiązownie. Szczegółowe informacje na temat biegu znajdziecie pod adresem: http://wiazownapolmaraton.pl/

Bądźcie z nami 4 marca w Wiązownie.

Reklama

38. Półmaraton Wiązowski - na dobry start! komentarze opinie

  • Pako - niezalogowany 2018-01-28 22:25:07

    możecie polecić jakiś nocleg w miarę blisko od startu :-) maratonu i w dobrej cenie?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Przedłużanie Rzęs

"Certyfikowana przez NobleLashes Stylistka Rzęs" Zaprasza Panie na Profesjonalne Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs metodami : 1:1, 2:1,..


Zobacz ogłoszenie