20°C bezchmurnie

Adrian Zandberg w Otwocku

Kiedy: 2018-05-17 , godzina: 18:30 | Gdzie: Klubowa, Otwock, Poniatowskiego 1

Polityka, Adrian Zandberg Otwocku - zdjęcie, fotografia

Otwockie Koło Partii Razem zaprasza na spotkanie otwarte, w którym udział wezmą Adrian Zandberg i Michał Mierzwa z Zarządu Krajowego, oraz Joanna Wicha z Rady Krajowej. Spotkanie odbędzie się w klubokawiarni “Klubowa” (dawny klub “Proton”) przy ul. Józefa Poniatowskiego 1 w czwartek 17 maja 2018, o godzinie 18:30. Wstęp wolny!

Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania - czy “duża” polityka ma wpływ na życie społeczności lokalnych? Jaka przyszłość rysuje się przed miastami powiatowymi w perspektywie nadchodzących wyborów samorządowych? Będzie można także zapoznać się z dotychczasową działalnością Partii Razem i poznać nasz profil ideowy.

Adrian Zandberg (Zarząd Krajowy Razem)
Trzydzieści lat temu rodzice przywieźli go z Danii do Polski (bez pytania o zdanie…). Odtąd dokłada starań, żeby Polskę nieco do Danii upodobnić. Po drodze zdarzyło mu się bronić bezpłatnych studiów, organizować protesty przeciw wojnie w Iraku, rozkręcać kampanię przeciwko korporacjom wyprowadzającym zyski do rajów podatkowych, Warszawską Kooperatywę Spożywczą i parę innych inicjatyw. Zawodowo programuje i uczy.

Michał Mierzwa (Zarząd Krajowy Razem)
Urodzony w Inowrocławiu w 1972 roku. Mieszka w podwarszawskiej Kobyłce. Członek okręgu grójecko-piaseczyńskiego. Wykształcenie średnie. Zawodowo związany głównie z finansami i rynkiem nieruchomości. Współautor programu emerytalnego Razem.

Joanna Wicha (Rada Krajowa Razem)
Pielęgniarka i socjolożka. Od trzydziestu lat w służbie zdrowia. Obecnie pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszka w Warszawie. W Razem od wiosny 2015 r. Przekonana o tym, że dobrze zarządzane państwo, może być gwarantem godnego życia jego obywateli. Prywatnie miłośniczka kotów i wypraw rowerowych.

Spotkanie poprowadzi Tadeusz Grygo
Urodzony w Otwocku 28 lat temu. Inżynier w specjalności kolejowej, od paru lat na rynku pracy, stąd z konieczności zainteresowany zagadnieniami rynku pracy, zawodowo transportem a z ciekawości polityką społeczną. Koordynator otwockiego koła Razem.

Adrian Zandberg w Otwocku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się