15°C bezchmurnie

Akrobatka Justyna na portretach fotografów z GOK Wiązowna

Film - fotografia, Akrobatka Justyna portretach fotografów Wiązowna - zdjęcie, fotografia

Uchwycić piękno i niezwykłość kobiecego, gibkiego ciała to zadanie, które realizowała ostatnio sekcja fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie. 15 listopada odbyła się sesja z modelką Justyną Rogulską, młodą, utalentowaną, powietrzną tancerką. Jej efektem jest wiele niezwykłych i pięknych fotografii - mówi Instruktor Krystian Herncisz.

Sekcja fotograficzna GOK w Wiązownie pracowała z Justyną już po raz drugi. Tancerka swoje wyjątkowe umiejętności gimnastyczne zawdzięcza wieloletnim treningom. Fotografowie mieli więc możliwość rejestrować bardzo niepospolite pozy i nastroje.

A oto garść wrażeń uczestników wydarzenia:

Modelka Justyna Rogulska:

Jestem studentką AWF-u na pierwszym roku. Sport towarzyszy mi od dzieciństwa i jest dla mnie czymś więcej niż tylko pasją. To mój sposób na radzenie sobie z problemami, na poznawanie siebie - swoje dobre cechy, jak również słabości. To mój sposób na kształtowanie przede wszystkim charakteru. Przebrnęłam przez wiele dyscyplin jednak najbliższą jest mi  akrobatyka, którą trenowałam parę lat temu jako zawodniczka. Niestety musiałam przerwać przez kontuzję. Jednak nie przestałam działać i swoje akrobatyczne zdolności przenoszę na rurkę, koło i szarfy. Gibkość i siła przydają się także na sesjach zdjęciowych, tak jak w przypadku sesji w GOKu, na którą zostałam zaproszona drugi raz. Podczas sesji czułam się fantastycznie, nie tylko dlatego, że wszyscy byli sympatyczni i weseli, ale przede wszystkim dzięki mojemu chłopakowi, Adamowi Czartoryskiemu, który towarzyszył mi pokazach. Wspólna praca przyniosła bardzo fajny efekt i nie mogę się doczekać kolejnej sesji.

 

Uczestniczka zajęć Patrycja Witan:

Chodzę do szkoły zawodowej w Warszawie o kierunku fotograf. Od roku jestem uczestniczką sekcji fotograficznej w GOK-u w Wiązownie, Rzakcie oraz Izabeli, które to zajęcia serdecznie też polecam oraz zapraszam. Dają mi one dużo,  dzięki nim mogę się rozwijać i uczyć nowych rzeczy od lepszych ode mnie uczestników. Fotografia dla mnie jest oderwaniem się od rzeczywistości, jest to również sposób na wyrażenie swoich emocji, piękna które jest schowane gdzieś głęboko w nas. Mimo, że dopiero wchodzę w świat fotografii, staram się od razu dawać z siebie jak najwięcej i uczyć się na swoich błędach, bo krytyka sprawia, że możemy dać z siebie więcej, tylko musimy chcieć. Ciężko trzeba pracować, aby osiągnąć sukces, ale uważam, że jest warto.

 

Uczestniczka zajęć Ewa Budzińska:

Fotografia jest moją drogą do spełnienia marzenia, jakim jest dostanie się do Szkoły Filmowej w Łodzi na wydział Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej. W celu podniesienia moich umiejętności zapisałam się do sekcji fotograficznej w GOK-u w Wiązownie i mimo krótkiego członkostwa, jestem niezmiernie zadowolona z efektów tej współpracy. Sesja z Justyną była niepowtarzalną możliwością uwiecznienia na zdjęciu efektów ciężkiej pracy i wytrwałości włożonej w samodoskonalenie.

 

Jak informuje Krystian Herncisz, efekt sesji można będzie oglądać na dorocznej wystawie sekcji fotograficznej GOK podsumowującej pracę w okresie 2017-2018, planowaną na marzec przyszłego roku. - Wszystkich zainteresowanych fotografią oraz uczestniczeniem w zajęciach zapraszamy do GOK w Wiązownie, jak również świetlic w Rzakcie i Izabeli - mówi instruktor.

Zachęcamy do obejrzenia w galerii portretów Justyny autorstwa fotografów z GOK Wiązowna 

Zdj. głowne: Herncisz
 

Akrobatka Justyna na portretach fotografów z GOK Wiązowna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się