11°C lekkie zachmurzenie

Andropauza 3 w otwockim PMDK

Kiedy: 2018-05-18 , godzina: 19:00 | Gdzie: ATM, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Teatr - spektakle, Andropauza otwockim - zdjęcie, fotografia

UWAGA - od organizatorów dostaliśmy informację o zmianie czasu i miejsca przedstawienia: spektakl, który miał odbyć się 13 marca, zostaje przeniesiony na 18.05.2018, o godz.19.00. Zmianie ulega też miejsce - odbędzie się on w Amatorskim Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku .

Drogie Panie i mili Panowie - potrzebujecie doładować trochę akumulatory? Jeden z najlepszych sposobów to śmiech. A ten macie "jak w banku", jeśli udacie się na spektakl komediowy "Andropauza 3 - jak żyć i nie zwariować". Co jeszcze lepsze, nie trzeba daleko jechać, bo przedstawienie przyjeżdża do Otwocka - do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury. Kiedy? Już 13 marca 2018, a dla szczęściarzy - naszych Czytelników będziemy mieć darmowe wejściówki.

 

W związku ze zmianą terminu spektaklu - wejściówki będziemy rozdawać już w maju. RED.

***

"Andropauza 3" jest kolejną odsłoną przygód mężczyzn już dojrzałych, którzy jednak wcale nie mają ochoty tkwić w nicości i przeszłości. Bohaterami są czterej studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, którzy postanawiają wystawić sztukę Dziady” Adama Mickiewicza. To jednak nic nadzwyczajnego - dopiero wybrany przez nich kandydat na reżysera spektaklu lekko Was zdziwi... Sam Steven Spielberg! Czterej Panowie ruszają w podróż - jachtem do Hollywood - aby podpisać kontrakt ze słynnym reżyserem... Występują: Maciej Damięcki, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus, Jacek Kawalec, Agata Załęcka (tak, tak jest też kobieta, jako... - tego nie zdradzimy).

"Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!
Jeden z bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”
Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:
Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie  się śmieje!

Sztukę ”Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować "  napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.
Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji".

Zainteresowani? 
Bilety w cenie 70 zł do nabycia w PMDK (pokój nr 1). 
Rezerwacje telefoniczne pod numerem (22) 779-33-57 wew. 40 lub adresem e-mail: [email protected] 

iOtwock.info będzie miało jutro (7 marca 2018) do rozdania dla swoich Czytelników trzy bezpłatne wejściówki. Jak je zdobyć? 
Sprawdzajcie nasz facebookowy fanpage!  


 

Andropauza 3 w otwockim PMDK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się