18°C bezchmurnie

Avengers - premiera w kinie OAZA

Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 17:30 | Gdzie: Kino Oaza, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Film - fotografia, Avengers premiera kinie - zdjęcie, fotografia

Kino OAZA zaprasza na premierę filmu „Avengers: Wojna bez granic”. Pierwszy seans odbędzie się jak we wszystkich polskich kinach 26 kwietnia. W kinie OAZA zaplanowany jest na godz. 17.30. Seans jest dubbingowany.

„Avengers: Wojna bez granic” to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Bohaterowie filmowi mają swój pierwowzór w komiksach stworzonych przez scenarzystę Stana Lee i rysownika Jacka Kirby'ego w 1963 roku. Komiksy bardzo szybko zdobyły rozgłos i uznanie czytelników, dzięki czemu przez dziesięciolecia powstawały kolejne serie.

W najnowszej ekranizacji znajdują się wszystkie legendarne postacie: Iron Man grany przez Roberta Downey Jr., Kapitan Ameryka, w którego wciela się Chris Evans, czy Czarna Wdowa grana przez Scarlett Johansson.

Cały repertuar kina OAZA dostępny jest na stronie: https://iotwock.info/repertuar-kina lub kino.otwock.pl. Bilety do kupienia online lub w kasie kina.

Avengers - premiera w kinie OAZA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się