Piłka nożna, BURZA bramek Pilawą - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
OKS Otwock 10/09/2019 09:55

W 4 kolejce zespół Trenera Okońskiego podejmował na własnym boisku drużynę z Burzy Pilawa.

Od pierwszego gwizdka arbitra inicjatywę na boisku przejęli gospodarze. Już w 4 minucie meczu strzał Majchrzyka z woleja zablokowali obrońcy. Cztery minuty później po bardzo ładnej zespołowej akcji, przepięknym uderzeniem z 15 metra w „okienko” bramki Burzy popisał się Gałązka Kamil, otwierając wynik meczu. Niespełna 2 minuty później sam na sam z bramkarzem gospodarzy stanął Łączyński  i tylko dobry refleks tego pierwszego uratował zespół gości od utraty drugiego gola. 23 minucie meczu po dośrodkowaniu Piotrzkowicza w pole karne największym refleksem popisał się Wesołowski Kuba, który z linii bramkowej wepchnął piłkę do bramki wyprowadzając OKS na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy z Otwocka nie poprzestali na tym. W 27 minucie szybko wykonany rzut wolny został zakończony przepięknym strzałem Piotrzkowicza z 18 metrów, po którym bramkarz Burzy mógł tylko odprowadzić wzrokiem piłkę wpadającą do siatki. Piotrzkowicz jeszcze raz w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców. W 42 minucie meczu bardzo ładnym podaniem za linę obrońców popisał się Majchrzyk a Piotrzkowicz zamienił je na bramkę, tym samy wyprowadzając swój zespół na czterobramkowe prowadzenie do przerwy. W pierwszych 45 minutach meczu zespół gości stać było tylko raz na zagrożenie bramki, bronionej przez Krzysztofa Golenia. W 36 minucie meczu golkiper z Otwocka, odważnym wyjściem powstrzymał napastnika z Pilawy ratując tym samym zespół od utraty bramki. Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków gospodarzy. W 53 minucie meczu bardzo ładny strzał z 20 metrów Gałązki obronił bramkarz Burzy. Ale to goście zdołali strzelić bramkę jako pierwsi w drugiej połowie. W 57 minucie meczu gapiostwo OKS-u wykorzystali zawodnicy z Pilawy strzelając bramkę na 4-1. Ta sytuacja podrażniła podopiecznych Trenera Okońskiego, którzy już minutę po stracie bramki podnieśli wynik na 5-1. W zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Majchrzyk podając piłkę do Arkadiusza Zapaśnika, który pięknym lobem zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach żółto-czarnych. Jeszcze dwukrotnie w drugiej połowie został pokonany bramkarz Pilawy. W 68 minucie meczu z rzutu wolnego bramkę zdobył Komorowski Paweł a kropkę nad „i” postawił w 75 minucie meczu kapitan drużyny Zapaśnik Michał.

Za tydzień spotkanie z KS Wesoła, zespołem który jak OKS Otwock po 4 rozegranych meczach nie stracił punktów.

OKS Otwock - Burza Pilawa 7-1

Skład: Goleń K. (75’ Mazek E.); Piotrzkowicz J.; Wesołowski K.; Komorowski P.; Rosłonek Ł. (84’ Sadi Artan); Zapaśnik M.; Gałązka K.; Majchrzk D.; Zapaśnik A. (Andruszko Sz.); Napieraj M. (70’Napieralski M.); Łączyński J. (55’ Bąk D.).

Bramki: 8’ Gałązka K. as. Napierj M.; 23’ Wesołowski K. as. Piotrzkowicz J.; 27’ Piotrzkowicz J. as. Napieraj M., 42’ Piotrzkowicz J. as. Majchrzyk D.; 57’ Zapaśnik A. as. Majchrzyk D.; 68’ Komorowski P.; 75’ Zapaśnik M. as. Napieralski M.

BURZA bramek z Pilawą komentarze opinie

• gość 2019-09-10 13:11:44

sukces ponad sukcesy :) żeby Otwock telepał się na dnie piłkarskiej Polski ? wstyd do potęgi n\'tej

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

MAGAZYNIER

Piekarnia Oskroba S.A. - jeden z liderów branży piekarniczej w Polsce poszukuje pracowników na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Człekówka,..