:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Charytatywny Dzień Dziecka w ICSiR

Kiedy: 2017-06-03 , godzina: 10:00 | Gdzie: ICSiR, Józefów, ul. Długa 44

Imprezy, Charytatywny Dzień Dziecka ICSiR - zdjęcie, fotografia

Doroczny piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie odbędzie się 3 czerwca, w godzinach 10-18:00.

Organizatorzy przygotowali, jak co roku wiele atrakcji dla najmłodszych, będzie również druga w tym roku wyprzedaż garażowa.


Co szczególne, to w trakcie imprezy będą zbierane dla niepełnosprawnego chłopca z Józefowa pieniądze na elektryczny wózek. Ważne jest to, żeby wózek trafił do niego przed wakacjami, bo w przeciwnym razie będzie uziemniony w domu. Stary wózek wyeksploatował się i nie nadaje się do naprawy.


Organizowane przez ICSiR do tej pory akcje charytatywne pokazały wielkie serce ludzi uczestniczących w: meczu gwiazd dla Drużyny Błażeja, zbiórce dla dzieci „Nie Bądź Sknera Kup Pampera”, maratonie aerobiku - na którym zebranych zostało 25 tys. dla maluszków z IOP. Teraz, również dla #IOP zbierane są książeczki dla dzieci.


Podczas pikniku na Dzień Dziecka zapraszamy do współpracy w zbieraniu środków na wózek elektryczny dla młodego, chorego mieszkańca Józefowa.


Chcielibyśmy zachęcić do zgłaszania pomysłów, jak wspólnie uzyskać potrzebną kwotę, może ktoś ma jakieś niepotrzebne przedmioty, które moglibyśmy sprzedać na stoisku wolontariuszy na wyprzedaży, może ktoś chciałby po prostu wesprzeć chłopca jakąś kwotą. Grosz do grosza i wspólnie sprawimy, że wakacje Adriana mogą być bardziej radosne. Wierzymy w wielkie serca i kreatywne umysły.

Charytatywny Dzień Dziecka w ICSiR komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Imprezy, Józefów - więcej informacji