5°C bezchmurnie

Charytatywny piknik na rzecz maluszków z IOP

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 12:00 | Gdzie: Hala ICSiR, Józefów, ul. Długa 44

Imprezy, Charytatywny piknik rzecz maluszków - zdjęcie, fotografia

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Pikniku Sportowym - Józefowiada, który odbędzie się 22 kwietnia od godz. 12:00 w ICSiR Józefów.

Całkowity dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na rehabilitację i diagnostykę maluszków z IOP - Interwencyjnego Oddziału Preadopcyjnego w Otwocku (zajmującego się porzuconymi dziećmi od 0 do 1 roku), prowadzonego przez Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. kawiarenka, hot-dogi, kącik dla najmłodszych, malowanie buziek, plecenie warkoczyków, konkurs-loteria i wiele innych. Z wszystkiego będzie można korzystać za symboliczne "co łaska" do puszek.

Dodatkowo tego samego dnia od 10:00 wzdłuż rzeki Świder, odbędzie się bieg poszukiwaczy złota dla dzieci i ich rodziców (bieg z przeszkodami i zagadkami szukając ukrytych monet) oraz dla dorosłych trening: przygotuj się do runmagedonu z Hard Box i Hardcorowe Wyhylylybymy.

Więcej informacji o aktywności IOP i prowadzącej je Fundacji Rodzin Adopcyjnych na www.adopcja.org.pl oraz https://www.facebook.com/Adopcja/.

3-minutowe przedstawienie IOP tutaj: https://youtu.be/6YLN1Q8Va1o.

Zachęcamy do wsparcia wydarzenia np. poprzez przekazywanie produktów lub usług. W zamian za to proponujemy wywieszenie swojego baneru podczas wydarzenia oraz promocję firmy na wydarzeniu na fb.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa! Tam po prostu TRZEBA być! Do zobaczenia!

Kinga Błaszczyk

Organizatorzy wydarzenia:
ICSIR Józefów
Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Charytatywny piknik na rzecz maluszków z IOP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się