:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C pochmurno z przejaśnieniami

Cyrkowiec Mikołaj w PMDK

Kiedy: 2018-01-07 , godzina: 17:00 | Gdzie: PMDK, Otwock, Poniatowskiego 10

Teatr - spektakle, Cyrkowiec Mikołaj - zdjęcie, fotografia

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku oraz Agencja Artystyczna Tramp zapraszają wszystkie dzieci na „Zimowy Cyrk na Scenie” z gościnnym udziałem św. Mikołaja. UWAGA: Będziemy mieć bilety do oddania.

Jest to barwne widowisko mikołajkowo-świąteczno - karnawałowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, świętego Mikołaja oraz jego asystentek - uroczych Śnieżynek. 

Obejrzeć będzie można opowieść o przygodach świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako ... artysta cyrkowy. 

W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dziecka Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na www.kupbilet.pl, pod numerem tel. 576 632 600 oraz przed programem.

UWAGA. Redakcja będzie miała w przyszłym tygodniu (od 1.01.2018) TRZY BILETY DO ODDANIA za darmo - rozdamy je naszym Czytelnikom, którzy zaglądają systematycznie na nasz portal i FB - po prostu sprawdzajcie posty na FB. Damy znać jak się zgłosić po bilety na przedstawienie.
Red.

7 stycznia (niedziela), godz. 17.00
PMDK Otwock, ul. Poniatowskiego 10

Cyrkowiec Mikołaj w PMDK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info