20°C bezchmurnie

Czas otworzyć okno na świat

Tekst sponsorowany, otworzyć świat - zdjęcie, fotografia

Gdy na zewnątrz ciepło i słonecznie, otwarcie okien jest najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić. No, oczywiście poza wyjściem na zewnątrz. Gorzej, kiedy na dworze jest zimno, pada, albo nie ma nic ciekawego, a jedynie szare blokowisko. Wtedy przydaje się inne okno na świat, które pozwala przenieść się w dowolny zakątek naszej planety i uczestniczyć w wielu fascynujących historiach. Tym oknem jest oczywiście telewizor.

Obecnie większość osób ma w domu tego typu sprzęt. Jednak jak wszystko, on również się starzeje, a nowe technologie sprawiają, że kolejne modele są coraz doskonalsze. Co jakiś czas kupujemy więc nowy telewizor. Przy tej okazji warto chwilę zastanowić się nad wyborem, gdyż nowoczesne okna na świat są bardzo zróżnicowane pod względem wielu parametrów: rozdzielczości, jakości kolorów i dźwięku, stosowanych technologii, ilości wejść dla kabli czy w końcu ceny. Ta ostatnia może wynosić od kilkuset do kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Sklep Dora w Otwocku przy ulicy Poniatowskiego 1a pomógł nam wybrać dla Państwa kilka ciekawych ofert telewizorów. Każdy z nich ma trzy ważne zalety: występuje w przystępnej cenie, posiada dwuletnią gwarancję i jest produkowany przez polską firmę Manta.

Pierwsza nasza propozycja to telewizor Manta 55" TV 55LUN57T. Posiada on ekran o rozdzielczości 3840 x 2160 oraz przekątnej 55 cali, czyli około 140 cm, co czyni go jednym z największych modeli powszechnie dostępnych na rynku. Korzysta z najnowszej technologii 4K, zapewniającej doskonałą jakość obrazu, a wyświetlić może oszałamiającą liczbę 16,7 mln kolorów! Posiada też całkiem dobre głośniki o łącznej mocy 16 W. Ma cztery gniazda HDMI oraz jedno USB. W sklepie Dora przy ul. Poniatowskiego 1a w Otwocku kupimy ten telewizor zaledwie za 1 649 złotych.

Telewizor Manta 55" TV 55LUA57L jest pod wieloma względami podobny do opisywanego przed chwilą. Również ma ekran o przekątnej 55 cali i tej samej rozdzielczości oraz korzysta z technologii 4K, czyli Ultra HD. Różnicą jest również ilość gniazd – w tym przypadku są to dwa HDMI oraz dwa USB. Posiada też nieco lepsze głośniki, o mocy łącznej 20 W. A co najważniejsze, w przeciwieństwie do poprzednika korzysta z systemu Smart TV oraz ma dostęp do WiFi, które to funkcje pomagają w sterowaniu telewizorem, skonfigurowaniu go z innymi urządzeniami, w tym smartfonami oraz korzystaniem z internetu. Ponadto, ten model zużywa nieco mniej energii – 99 W, podczas gdy opisywany wcześniej pobierał 110 W. Mimo licznych zalet, telewizor ten jest nie, wiele droższy, gdyż w sklepie Dora kosztuje 1 799 złotych.

Telewizor Manta 32'' TV 32LHA48L znacznie różni się od dwóch wcześniejszych modeli. Przede wszystkim jego przekątna wynosi 32 cale, czyli około 81 cm. Korzysta z nieco słabszej, ale nadal dobrej technologii HD Ready, a posiada rozdzielczość 1366 x 768. Moc głośników wynosi 16 W, tak jak w przypadku pierwszego telewizora. Natomiast w przeciwieństwie do niego, model ten korzysta z systemu Android TV oraz ma dostęp do WiFi. Mimo dobrych funkcji, jego stosunkowo nieduży rozmiar sprawia, że kosztuje on zaledwie 699 złotych.

To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Dora w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a. Pracownicy lokalu z przyjemnością pomogą w wyborze dobrego modelu.

Dane kontaktowe:

Dora Otwock, ul. Poniatowskiego 1a

Facebook

Tel.: 22 788 45 16

Czas otworzyć okno na świat komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się