9°C słabe, przelotne opady deszczu

Debiut wychowanka i awans seniora GKTS Wiązowna

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 11:00 | Gdzie: Hala sportowa SP, Wiązowna, ul. Kościelna 20

Tenis stołowy, Debiut wychowanka awans seniora Wiązowna - zdjęcie, fotografia

Zawodnicy GKTS Wiązowna wysoko wygrali z drużyną z Mińska Mazowieckiego w meczu II ligi. Natomiast Michał Murawski wywalczył awans do II Grand Prix Polski Seniorów.

9 listopada w Wiązownie został rozegrany mecz II ligi mężczyzn w tenisie stołowym pomiędzy GKTS Wiązowna, a BS Mińsk Mazowiecki. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników z Wiązowny 9:1. W meczu zadebiutował najlepszy junior z Wiązowny Adam Pląsek. Pomimo przegranej Adam zaprezentował się przyzwoicie i zaliczył pierwszy występ w 2 lidze przy dużym dopingu kibiców z Wiązowny.

***

Michał Murawski zajął 2 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów ulegając w finale 3:2 doświadczonemu zawodnikowi I-ligowej Broni Radom, byłemu reprezentantowi Polski – Marcinowi Kusińskiemu. Drugie miejsce gwarantuje zawodnikowi GKTS Wiązowna udział w II Grand Prix Polski Seniorów, które odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 15-17 grudnia 2017 r. Gratulujemy!!

Liczymy na kolejne zwycięstwa we własnej hali przy gorącym dopingu naszych kibiców. Kolejny mecz w Wiązownie już 18 listopada (sobota) godz. 11.00 z UKS Sanniki , na który serdecznie zapraszamy. A już w niedzielę także ważny mecz w II lidze - na wyjeździe z drużyną Morliny II Ostróda.

Trenerzy GKTS Wiązowna

Debiut wychowanka i awans seniora GKTS Wiązowna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się