10°C pochmurno z przejaśnieniami

Dobry telewizor w dobrej cenie

Tekst sponsorowany, Dobry telewizor dobrej cenie - zdjęcie, fotografia

Co prawda dawno już minęły długie zimowe wieczory, które można spędzić razem przy dobrym filmie lub serialu, ale przecież, jeśli jest to naprawdę dobry film lub serial, na oglądanie każda pora roku jest dobra. A jeśli ma się naprawdę porządny telewizor, można pokusić się nawet o podłączenie do niego konsoli i spędzeniu sobotniego popołudnia przy grach video.

Jak widzimy, telewizor ma wiele zastosowań w nowoczesnej rozrywce. Dlatego też chcielibyśmy dziś Państwu przedstawić kilka modeli tego sprzętu, aby ułatwić nieco wybór najlepszej opcji. Telewizory są sprzętem o bardzo dużej różnicy cen. Najtańsze można dostać już za paręset złotych, na najdroższe musimy wyłożyć nawet kilkanaście tysięcy. Ten rozrzut wynika z wielu parametrów, z których najważniejszym jest oczywiście przekątna ekranu. Inne zmienne to choćby format HD, rozdzielczość, jakość dźwięku, wykorzystywane technologie (np. smartTV czy technologia 3D). Ilość parametrów oraz różnice w cenach sprawiają, że wybór wcale nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli chce się wybrać sprzęt na lata. Chcemy pokazać Państwu trzy modele, proponowane przez firmę Dora, prowadzącą sklep przy ulicy Poniatowskiego 1a w Otwocku. Poza różnymi parametrami wszystkie mają jedną zaletę: są produkowane przez polską firmę Manta.

Telewizor Manta LED 55LUN57L posiada ekran o przekątnej 55 cali oraz rozdzielczości 3840 x 2160. Ma najlepszy obecnie format 4K, zapewniając doskonałą jakość obrazu. Moc jego głośników to 16 W, co jest naprawdę dobrym osiągnięciem. Na zachętę można jeszcze dodać fakt, że ekran może przyjąć aż 16.7 miliona kolorów! Obudowa natomiast ma jedną barwę, a jest nią standardowa dzisiaj elegancka czerń. Telewizor posiada cztery wejścia HDMI i jedno USB. Jego wymiary (razem z podstawą) to: 80 cm wysokości, 125 cm szerokości i 30 cm głębokości, a waży 17,6 kg. Telewizor kosztuje 1 555 złotych. Jest on klasycznym wyborem, stanowiącym połączenie jakości z przystępną ceną.

Kolejna propozycja firmy Dora ze sklepem w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a to Telewizor Manta 60LUA58L. Różni się on kilkoma parametrami od poprzedniego. Przede wszystkim ma on większą przekątną ekranu – 60 cali (czyli około 150 cm). Pozostaje natomiast ta sama rozdzielczość 3840 x 2160 oraz format 4K. Korzysta też z tej samej technologii smartTV – Android 4.4. Ma natomiast większą moc głośników, gdyż aż 20 W! Różni się również ilością wejść – posiada po dwa HDMI i USB. I oczywiście kwestia wymiarów: 87 cm wysokości, 137 cm szerokości i 33 cm głębokości, a waga równa 22,5 kg. Kosztuje natomiast 1 990 złotych. Jak widać jest to nieco lepszy model, niż opisany poprzednio, za czym idzie też wzrost ceny. Za kolejne 5 cali ekranu dopłacilibyśmy znowu około 500 złotych.

Nasza trzecia propozycja znacznie różni się od poprzednich. Jest to Telewizor Manta LED 220E7. W porównaniu do poprzednich jest to niemalże model kieszonkowy, jego rozdzielczość wynosi bowiem 22 cale, a co za tym idzie, wysokość, szerokość i głębokość odpowiednio 32, 51 i 18 cm, waga natomiast – jedynie 2 kg! Oczywiście jakością dźwięku i obrazu nieco odbiega on od dwóch poprzednich. Rozdzielczość wynosi 1920 x 1080, używana jest technologia Full HD (nieco słabsza od 4K), a moc głośników to 6 W. Zachęcająca jest natomiast cena, wynosząca jedynie 449 złotych!

Trzeba jeszcze dodać, że przedstawiony tutaj sprzęt, mimo różnych parametrów, jest naprawdę dobrej jakości, co wynika z opinii użytkowników. Który Państwo wybiorą – zależy już od osobistych preferencji. Te i więcej modeli znaleźć można w sklepie Dora w Otwocku przy ulicy Poniatowskiego 1a. Można też złożyć zamówienie na stronie www.kakto.pl i odebrać je w sklepie w Otwocku.

 

Dane kontaktowe:

Dora Otwock, ul. Poniatowskiego 1a

Facebook, sklep internetowy: www.kakto.pl

Tel.: 22 788 45 16

 

 

Dobry telewizor w dobrej cenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się