:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Drugi seans Otwockiego kina dla MAM

Kiedy: 2017-05-31 , godzina: 11:00 | Gdzie: Teatr im. S. Jaracza w Otwocku

Film - fotografia, Drugi seans Otwockiego - zdjęcie, fotografia

Otwockie Centrum Kultury zaprasza na drugie spotkanie z cyklu ”Otwockie kino dla MAM”, zorganizowane specjalnie dla rodziców i opiekunów z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka).

Niemowlaki będą mogły przebywać w czasie seansu na sali. W trakcie projekcji zostanie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Dla wygody małych dzieci zagwarantowane będą wszelkie możliwe udogodnienia tj.: przewijak, kosmetyki. Starsze dzieci będą mogły pozostać pod opieką animatorów z sali zabaw Olele, w stworzonym specjalnie dla nich kąciku wyposażonym w gry, zabawki i kredki. Dodatkową atrakcją będzie konkurs, w którym do wygrania będzie karta podarunkowa od sklepu Bobas o wartości 50 zł. Wśród uczestników rozlosowanych zostanie także 5 voucherów upoważniających do darmowego wejście do sali zabaw Olele.

Na ”Otwockie kino dla MAM" zapraszamy w ostatnią środę każdego miesiąca o godzinie 11:00. 31 maja pokazany zostanie film „Teoria wszystkiego".

Otwockie kino dla MAM
„Teoria wszystkiego"
31 maja (środa), godz. 11.00
Teatr im. S. Jaracza w Otwocku
Wstęp wolny

Drugi seans Otwockiego kina dla MAM komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Film - fotografia, Otwock - więcej informacji