10°C pochmurno z przejaśnieniami

Ekspres do kawy? Najlepsze oferty w Otwocku w sklepie Kakto RTV AGD

, Ekspres Najlepsze oferty Otwocku sklepie Kakto - zdjęcie, fotografia

Po bohaterskim wstaniu z łóżka w zimny, jesienny poranek nie ma nic lepszego niż dobra kawa. Do jej zaparzenia przyda nam się bez wątpienia porządny ekspres. A ten kupić można już w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a, gdzie mieści się sklep Kakto RTV AGD. Znajdzie się tam również coś dla miłośników świeżych soków – najwyższej klasy wyciskarki do owoców i warzyw.

Jeśli chodzi o ekspresy do kawy, to warto tutaj przyjrzeć się ich dwóm rodzajom: kolbowym i automatycznym. Oba należą do szerszej klasy ciśnieniowych, ale są między nimi pewne różnice. Ekspres kolbowy posiada charakterystyczną dźwignię, na której zmontowane jest sitko. Należy nałożyć do niego zmieloną kawę, zamontować dźwignię, wcisnąć przycisk i czekać, aż przepyszny napój spłynie do filiżanki. To rozwiązanie ma kilka wad. Po pierwsze, trzeba opróżniać sitko po każdym użyciu. Po drugie, taki ekspres nie mieli ziaren, więc trzeba robić do we własnym zakresie lub kupować kawę mieloną, z której nie da się przygotować równie dobrego napoju. Dlatego jest też inne rozwiązanie: ekspres automatyczny. Posiada on pojemnik na ziarna kawy, które mieli na bieżąco, przy przygotowywaniu napoju. Poza tym nie posiada kolby z pojemnikiem, który trzeba co chwilę opróżniać. Jest więc to sprzęt bardziej komfortowy w obsłudze i mogący przygotować lepszą kawę, ale niestety znacznie droższy od zwykłego domowego ekspresu kolbowego.

W sklepie Kakto RTV AGD znajdziemy liczne ekspresy kolbowe w najlepszych cenach. Na przykład Amica Ekspres ciśnieniowy 1400W CT 3011, wytwarzający ciśnienie 15 barów, posiadający spieniacz do mleka, pompkę produkcji włoskiej i wyposażony w system Super Crema to doskonały wybór dla wszystkich amatorów dobrej kawy, a przy tym kosztuje jedynie 385 złotych! Znaleźć tu możemy również ekspresy automatyczne z najwyższej półki.

Należy do nich choćby Philips Ekspres ciśnieniowy EP5314/10, posiadający pięć ustawień mocy aromatu, specjalny pojemnik, dzięki któremu ziarna dłużej zachowują świeżość i termoblok, sprawiający, że kawa będzie zawsze miała idealną temperaturę. 20 000 filiżanek przepysznego napoju zaparzymy w tym ekspresie ze względu na trwałe i precyzyjne młynki do ziaren. Jest to świetny wybór dla tych, którzy kawę uważają za bezcenną.

W sklepie Kakto RTV AGD kupimy też doskonałe wyciskarki wolnoobrotowe do owoców i warzyw. Na przykład Amica Wyciskarka wolnoobrotowa JSM 4012 posiadająca łatwe w czyszczeniu sito ze stali nierdzewnej i specjalną blokadę kapania to klasyczny model, który pozwoli przygotować pyszne i zdrowe soki, w świetnej cenie 449 złotych.

Odrobinę więcej zapłacimy za Wyciskarkę Wolnoobrotową Gotie GSJ-840M, jednak jej walory są warte tej ceny. Jest to bowiem pierwsze tego typu urządzenie na świecie, wyposażone w wyświetlacz LCD i regulację prędkości obrotowej. Posiada też kilka trybów pracy, dedykowanych warzywom i owocom o różnym stopniu twardości. Ponadto dwa sita znajdujące się w zestawie pozwolą na przygotowanie soku przejrzystego i klarownego lub gęstego – na co tylko masz ochotę!

To i wiele więcej sprzętu RTV i AGD w sklepie Kakto RTV AGD w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a oraz na stronie kakto.pl. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Dora Otwock, ul. Poniatowskiego 1a

Facebook, kakto.pl

Tel.: 22 788 45 16

 

Ekspres do kawy? Najlepsze oferty w Otwocku w sklepie Kakto RTV AGD komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się