15°C bezchmurnie

Fantazyjne prezenty z drukarni

Rekreacja, Fantazyjne prezenty drukarni - zdjęcie, fotografia

Dzięki internetowej drukarni można dziś stworzyć szybko i łatwo spersonalizowany, zabawny i ładny prezent świąteczny.

Jaki prezent wybrać pod choinkę? Wielu z nas nie potrzebuje "rzeczy", ale praktycznie każdy potrzebuje wiedzieć, że to co robi jest doceniane. Dlatego przy codziennym zabieganiu, gdy wciąż brak nam czasu na gesty uznania dla bliskich, ważnych dla nas ludzi, warto poświęcić czas i przygotować na święta spersonalizowany upominek. Prezent z fantazją, pokazujący jednocześnie, że znamy i cenimy obdarowywaną osobę, i to co robi.

Można np. taki prezent wydrukować. Nowoczesne drukarnie internetowe oprócz standardowych usług poligraficznych (jak ulotki, plakaty, gazetki, które pomaga realizować iOtwock.info), oferują także możliwość samodzielnego projektowania niektórych produktów - jak kalendarze, notesy, książki pamiątkowe, czy wreszcie koszulki i torby.

Koszulka z nadrukiem, szczególnie żartobliwym, to prezent który wiele razy przez długi czas będzie przypominać obdarowanemu, że o nim myślimy - a jak, to już zależy od Twojej fantazji. "Nie przestraszysz mnie. Mam dwie córki" - dla niejednego taty to motto, pod którym by się podpisał i nosił na piersi. A dla przyjaciółki mogłoby być takie np. motto: "Nie zadzieraj! Mam kumpelę, nie zawaham się jej użyć!".

Z kolei mamie, która nie lubi zaśmiecać środowiska można sprezentować torbę z nadrukiem, np. "Nie wiesz czegoś? Masz Google. Nie możesz znaleźć czegoś? Masz mamę!".

Dla brata biznesmana dobrym prezentem mogą być wizytówki z Multiloft NFC*. Oprócz ładnego wyglądu, dzięki ukrytemu mikroczipowi, wyróżniają się one możliwością zapisania na nich wielu danych, które odczytywane są po zbliżeniu wizytówki do telefonu. Można np. zapisać na niej promocje dla stałych klientów, lub przekierowanie do sklepu internetowego i różne inne funkcje. Taki prezent to nowoczesne i funkcjonalne narzędzie promocji dla biznesmena i jego firmy. Dzięki tej nowatorskiej technologii będzie o krok przed konkurencją - i będzie wiedział, że wspierasz jego działalność.

 

Upominki dla klientów

Dla przedsiębiorcy osoba bliska sercu to klient, szczególnie ten stały. W okolicach świąt poprzez upominki ma on okazję okazać partnerowi biznesowemu szacunek i podziękowanie. W takiej sytuacji znów niezastąpione będą produkty z drukarni.

Po pierwsze - kartki świąteczne, pięknie wydrukowane z logo firmy. Po drugie - spersonalizowane kalendarze (własne logo i tekst, wybrane tło). Tu opcji jest dużo: mogą być biurkowe, listkowe, trójdzielne, jednodzielne. Po trzecie - kubki z nadrukowanym logo i np. jakimś motto.

Wszystkie te upominki (jak i wiele innych produktów drukowanych, np.: wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi) - zarówno pojedyncze, jak i większych ilościach można sobie obmyśleć i bardzo łatwo zamówić przez internet, a gotowe przywiezie kurier (bezpłatnie w usłudze drukuj z iOtwock.info). Termin zamówienia jest bardzo krótki - od jednego do kilku dni.

Zamawiać można poprzez usługę drukuj z iOtwock.info: mailem lub telefonicznie. Pomożemy też w przygotowaniu projektu do druku (musi być CMYK).

Chcesz coś wydrukować na święta? - Napisz: [email protected] lub dzwoń tel. 513-432-119.

 

Szerzej o ofercie: Najłatwiejszy sposób na druk iOtwock.info


 

*) Near Field Communication (skrót NFC –  z ang.: komunikacja bliskiego zasięgu) – krótkozasięgowy, wysokoczęstotliwościowy, radiowy standard komunikacji pozwalający na bezprzewodową wymianę danych na odległość do 20 centymetrów.

Fantazyjne prezenty z drukarni komentarze opinie

  • gość 2017-12-01 11:34:05

    Haha takie prezenty sa swietne, sama kupilam siostrze podobna torbe ale z napisem "jestem matematyczka, wiec sie odpierwiastkuj" jej staly tekst. :D Nie zamawialam przez internet bo sie troche balam, a na targach remadays znalazlam firme z Warszawy, ktora sie wlasnie tym zajmuje. Czarna torba i czerwone napisy, wyglada super. 7-9 lutego kolejna edycja w Nadarzynie, z checia tam wpadne, bo w kwietniu siostra bedzie miala 18tke, wiec prezent musi przebic ten ostatni

Dodajesz jako: Zaloguj się