9°C bezchmurnie

Finał WOŚP 2018 w Otwocku i Wiązownie

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 13:00 | Gdzie: PMDK Otwock/SP Wiązowna

O godzinie 14.00 w niedzielę, 14 stycznia startuje otwocki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy AD 2018. W Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku na uczestników jak zawsze czeka solidna dawka atrakcji. W tym roku otwocki sztab działa razem z organizatorami wiązowskiego Finału, który będzie miał miejsce w GOK i w Gliniance. 

Program:
OTWOCK - PMDK
14:00 – 18:00 – występy, nauka pierwszej pomocy, punkty konsultacyjne (medyczne i kosmetyczne), loteria, kawiarenka, zabawy dla dzieci, grochówka przygotowana przez strażaków z OSP Józefów.

Podczas Finału będzie można wylicytować wiele naprawdę świetnych rzeczy,  w tym m.in.: koszulkę Realu Madryt z podpisem Ronaldo przekazaną przez Błażeja Cymermana; pakiet czterech ksiązek autorstwa Magdaleny Kordel; drewniany zegar, ręcznie robiony przekazany przez Artystyczne Elementy Drewniane; kalendarze i koszulki fundacji WOŚP, itd. Sama licytacja zapowiada się interesująco - prowadzić ją będą aktor Leszek Lichota i wicemiss Ziemi Otwockiej, finalistka konkursu Miss Polonia Hanna Gumowska.

15:00 – 18:00 – przed budynkiem PMDK – pokazy sprzętu gaśniczego i działań ochotniczej straży pożarnej z Józefowa, Jabłonnej i Otwocka Wielkiego.
20:00 – Światełko do Nieba i start biegu.

WIĄZOWNA, GLINIANKA
Na Finał w Wiązownie GOK zaprasza do Szkoły Podstawowej (ul. Kościelna 20). Początek o 13.00. Na uczestników czeka dużo znakomitej zabawy - występy, licytacje, warsztaty.
Pierwsza wiązowska impreza na rzecz WOŚP już się nawet odbyła 6 stycznia - Turniej Tenisa Stołowego. 

OSP Glinianka także gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 14 stycznia organizuje dzień otwarty, podczas, którego będzie można obejrzeć sprzęt pożarniczy i sprzęt zabytkowy. Będą także pokazy ratownictwa przedmedycznego i drogowego. Zapraszamy w godzinach 8-14 na teren OSP Glinianka przy ul. Wawrzynieckiej.
 

Finał WOŚP 2018 w Otwocku i Wiązownie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się