:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Gwiazdy w czerwcu

Kiedy: 2017-06-03 , godzina: 12:00 | Gdzie: Park Miejski w Otwocku

Imprezy, Gwiazdy czerwcu - zdjęcie, fotografia

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami – na to święto czeka mnóstwo pociech, więc powiat otwocki przygotował dla nich coś wyjątkowego. Co prawda nie pierwszego, ale za to trzeciego czerwca w Parku Miejskim odbędzie się Rodzinny Piknik z okazji tego dziecięcego święta.

Atrakcji będzie co nie miara, zarówno dla tych najmłodszych jak i nieco starszych. W rolach prowadzących wystąpią: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00, a do dyspozycji będą m.in. „dmuchańce" dla dzieci, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, tor Seagway… . Pierwsza część koncertu rozpocznie się o godz. 14.30 – będą to występy Anny Wyszkoni, Arki Noego, Joanny i Tomasza Popławskich oraz Zespołu Tańca Polskiego. Koncert główny zacznie się o godz. 19.00 i wystąpią: Kayah, Urszula, Kamil Bednarek, zespół Big Cyc oraz belgijski piosenkarz, wykonujący muzykę taneczną - Danzel. Oj, będzie się działo… To nie wszystko, bowiem w trakcie trwania pikniku organizatorzy zapraszają na  loterię charytatywną „Z serca dla naszych dzieci”. Kupując cegiełkę, każdy będzie mógł pomóc chorym maluchom, a także wesprzeć Oddział Pediatryczny Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku i uczestniczyć w losowaniu atrakcyjnych nagród. Tradycyjnie już Klub Motocyklowy Zryw Otwock przeprowadzi zbiórkę krwi w ramach akcji „Motoserce”.

fot.:kayah.pl

Gwiazdy w czerwcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Imprezy, Otwock - więcej informacji