8°C bezchmurnie

Gwiezdne otwarcie kina Oaza

Kiedy: 2018-01-11 , godzina: 19:45 | Gdzie: Kino Oaza, Otwock, Armii Krajowej 4

Film - fotografia, Gwiezdne otwarcie - zdjęcie, fotografia

W czwartek,11 stycznia 2018 r. od razu pełną parą rusza reaktywowane w gmachu Amatorskiego Teatru Miejskiego im. Stefana Jaracza kino „Oaza”. Na otwarcie - hit kinowy „Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi”. Dla kinomanów zapowiada się fantastycznie, bowiem wstęp jest prawie za połowę niższą cenę niż w stołecznych multipleksach. Działa już także strona internetowa, przez którą można zamawiać bilety. Mamy dla Was repertuar na pierwsze dni oraz cennik. 

Otwarcie kina odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 19.45 filmem „Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi”. Kolejne dwa tygodnie działania kina zbiegają się z feriami. Z tego powodu wyświetlane w tym czasie będą głownie filmy dziecięce i familijne. Potem możecie spodziewać się więcej produkcji dla widzów starszych.

Bilety na seans inauguracyjny będzie można kupić od 2 stycznia 2018 r. w internetowym systemie sprzedaży biletów. Sprzedaż tradycyjnych biletów kartonikowych w kasie rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 18.18. Pozostałe bilety będą dostępne w systemie internetowym od godz. 19.00.
Na wszystkie filmy repertuarowe grane od 12 stycznia, bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej i kasowej od 3 stycznia 2018 r. Wyjątkiem są rezerwacje biletów dla zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych uczestniczących w programie “Zima w mieście”. Rezerwacje takie będą przyjmowane telefonicznie od końca grudnia 2017 r. (dotyczy tylko projekcji realizowanych w dniach pon.-czw.).

Na koniec ogromna prośba od obsługi kina: - "Pierwsze dni a może nawet i tygodnie funkcjonowania kina, to dla naszej bardzo małej załogi nie lada wyzwanie. Skomplikowane cyfrowe systemy audio i video, elektroniczny system sprzedaży biletów, terminale i wiele innych nowości, przyprawiają nas o zawrót głowy. Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość”.
 

Kino „Oaza”
Armii Krajowej 4, OTWOCK

Repertuar, zakup i rezerwacja biletów:
www.kino.otwock.pl

Cennik biletów w kinie „Oaza”
Piątek - niedziela: bilet normalny – 20 zł, ulgowy – 17 zł
Poniedziałek – czwartek: bilet normalny – 17 zł, ulgowy – 15 zł, grupowy – 13 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kina lub przy kasie biletowej. Do biletu ulgowego ma również prawo opiekun osoby niepełnosprawnej (posiadającej legitymację rencisty).
Bilety grupowe dostępne są na seanse filmowe wyświetlane od poniedziałku do czwartku i dotyczą zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych.

Dla dzieci wraz z towarzyszącym opiekunem, posiadających kartę programu „Rodzina 3+” bilet kosztuje 1 zł. Z uwagi na konieczność zweryfikowania danych z karty rezerwacje i bilety są do nabycia wyłącznie w kasie kina.

Cały repertuar kina "Oaza" na styczeń 2018 już wkrótce także na naszym portalu.

Fot. JAK TO SIĘ ROBI - Studio fotografii kreatywnej/iOtwock.infoGwiezdne otwarcie kina Oaza komentarze opinie

  • Aldona Kiewesz 2017-12-31 17:55:05

    Nie, no protestuję.Gwiezdne wojny, a co to ma być, nie ma bardziej patriotycznego filmu np. Smoleńsk, Katyń, jakiś dokumentalny film o osobie dzięki której obecnie jesteśmy w tym miejscu historii. Po tylu latach, wreszcie powstał teatr. Seans na zaproszenia, niech poznają dzięki komu, dużo byście zrobili gdyby nie Kaczyński.

Dodajesz jako: Zaloguj się