10°C pochmurno z przejaśnieniami

iOtwock.info zmienia się dla Was - w tygodnik!

Komunikat, iOtwock zmienia tygodnik! - zdjęcie, fotografia

Zmiany, zmiany, zmiany... - drukowany dwutygodnik iOtwock.info nie pojawi się już w przyszłym tygodniu na stojakach sklepowych... Zastąpi go nowy tygodnik o tym samym tytule. Nie szukajcie go jednak jeszcze w poniedziałek, zmieniony bowiem zostaje także dzień wydania.

Dwutygodnik iOtwock.info jest już z Wami, Drodzy Czytelnicy, prawie trzy lata - 69 wydań, praktycznie cały czas taki sam. Nowoczesne kobiety koło 70. , aby się wciąż podobać robią face lifting. Dla wydawnictwa okrągłe wydanie (jak właśnie to następne, nr 70) to też dobry moment na odmłodzenie, uatrakcyjnienie przekazu. Już więc w drugim tygodniu maja dostaniecie do rąk zupełnie odmienione iOtwock.info. 

Będzie ładniejsze i bardziej nowoczesne w wyglądzie, choć grubsze. Przede wszystkim będzie bardziej aktualne, jeśli chodzi o dostarczanie Wam informacji z terenu naszego powiatu, bo stanie się tygodnikiem. Na okładce znajdziecie nowe logo.
Zmieniony też zostanie dzień wydania - od maja iOtwock.info będzie wychodził w piątek, między innymi po to, aby dostarczać czytelnikom bieżący program telewizyjny. 

Zmieniając się, odpowiadamy na potrzeby naszych czytelników, którzy oczekują rzetelnej i aktualnej informacji. Chcemy Wam dać lepszy produkt - stąd też  m.in. tygodnik będzie wydawnictwem płatnym.

Ostatnia zmiana to redaktor naczelny - ja żegnam się z Państwem jako prowadząca - (choć w ekipie redakcyjnej zostaję), nowym naczelnym, w nowym iOtwock.info będzie Marcin Gawrylik - mieszkaniec Otwocka od urodzenia, wieloletni dziennikarz lokalnych gazet „Linii Otwockiej” i „Tygodnika Regionalnego”, później redaktor naczelny miesięczników samorządowych Gminy Celestynów i Miasta Otwocka – „Celestynki” i „Gazety Otwockiej”. Ostatnio pracownik Urzędu Miasta Otwocka. Sprawami dziennikarskimi w naszym powiecie zajmuje się od 15 lat. Jego specjalnością jest tematyka społeczno-samorządowa. 

Zapraszam do czytania tygodnika iOtwock.info już 11 maja 2018

Z serdecznym pozdrowieniem 
Kazimiera Zalewska
redaktor iOtwock.info

iOtwock.info zmienia się dla Was - w tygodnik! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się