20°C bezchmurnie

Józefów: Kolędowanie romantyczne i ekspresyjne

Kiedy: 2018-01-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: MOK, Józefów, ul.Kard. Wyszyńskiego 1

„Otwórz drzwi” to koncert w wykonaniu wspaniałego duetu muzycznego – Ewy Gapon oraz Andrzeja Sajdaka. To koncert dla tych, którzy potrzebują ciepła, subtelności, "miodku" na serce po smętnych dniach. 

"Uśmiechnij się, bo przyszedł czas, czas podarunków, czas wszystkich nas..." - zachęca Ewa Gapon w pastorałce „Otwórz drzwi”, a zachęca tak serdecznie, że trudno się oprzeć jej sugestii i nie uśmiechnąć. Świąteczny koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie zapowiada się więc bardzo przyjemnie. Pieśniarce akompaniuje Andrzej Sajdak - mieszkaniec Otwocka, wielbiciel organów Hammonda, instrumentu klawiszowego o nadzwyczaj ciepłym brzmieniu.

Jak informują organizatorzy, tę parę artystów – Ewę Gapon i Andrzeja Sajdaka - charakteryzuje piękne, romantyczne brzmienie tekstów i muzyki. Duet ma niezwykle bogaty repertuar: znajdziemy w nim zarówno polskie jak i zagraniczne standardy, urokliwe liryczne ballady i chwytające za serce kompozycje muzyki rozrywkowej. Usłyszymy również bardziej i mniej znane kolędy i pastorałki. 

Wstęp wolny.
13 stycznia (sobota), godz. 18.00
MOK, Józefów, ul. Wyszyńskiego 1
 

Józefów: Kolędowanie romantyczne i ekspresyjne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się