19°C bezchmurnie

Kabaret Zachodni na otwarcie Otwockich wieczorów humoru i satyry

Kiedy: 2017-11-04 , godzina: 19:00 | Gdzie: PMDK, Otwock

Teatr - spektakle, Kabaret Zachodni otwarcie Otwockich wieczorów humoru satyry - zdjęcie, fotografia

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na cykliczne wydarzenie pod hasłem: “Otwockie wieczory humoru i satyry”. Na start rozśmieszać widzów będzie kabaret "Zachodni".

Ruszają “Otwockie wieczory humoru i satyry”! Z założenia to impreza cykliczna, która odbywać się będzie przynajmniej raz w miesiącu Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury, prezentując artystów uznanych, a często nieznanych, laureatów najważniejszych festiwali kabaretowych, gwiazdy stand-upu oraz improwizacji.

Pierwszy wieczór, 4 listopada wypełni rozrywka na najwyższym poziomie. Po raz pierwszy wiercić dziury w brzuchu i bawić naszą publiczność będą gwiazdy Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, zwycięzcy ubiegłorocznego Ryjka - kabaret Zachodni! Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy i nie będzie chciał wyjść.

Bilety 25 zł przedsprzedaż /30 zł w dniu imprezy, dostępne w PMDK oraz na stronie biletynakabarety.pl. Rezerwacje: (22) 779-33-57 oraz e-mail: [email protected]

4 listopada (sobota), godz: 19.00.
PMDK, Otwock, ul. Poniatowskiego 10

 

Kabaret Zachodni na otwarcie Otwockich wieczorów humoru i satyry komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się