9°C słabe, przelotne opady deszczu

Kliknij dla UKS Wilki Otwock

Konkurs, Kliknij Wilki Otwock - zdjęcie, fotografia

Halo! Otwocczanie, czy możecie wspomóc UKS Wilki? Potrzeba tylko Waszych głosów, aby klub rolkowy wzbogacił się o nowe, niezwykłe doświadczenia lub o nowy sprzęt. To jak? Klik?

Otwocki klub rolkowy UKS Wilki Otwock bierze udział w organizowanym przez firmę Sportbonus rankingu, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody dla klubu. Wystarczy odpowiednia liczba głosów oddanych na klub. Głosowanie zajmuje tylko chwilę. Korzyści są nie do przecenienia, a udział - całkowicie bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę https://www.sportbonus.pl/ podać swój adres mailowy, a następnie kliknąć w link aktywacyjny przesłany na ten mail. Z jednego adresu mailowego można oddać tylko jeden głos. To wszystko. Proste, prawda? Mała rzecz, a dzięki temu nasz lokalny klub może zdobyć potrzebny sprzęt oraz dodatkowe środki na szkolenie dzieci i młodzieży. Na razie nie mamy zbyt wielu głosów ale wiemy, że Otwock potrafi. Pokażmy swój lokalny patriotyzm i udowodnijmy, że nasze miasto liczy się na dziecięcej i młodzieżowej arenie sportowej.

Nagrody, które można zdobyć w głosowaniu to między innymi: wyjazdy na zimowiska dla całej grupy, spotkania z polskimi olimpijczykami podczas uroczystego ślubowania przed Zimowymi Igrzyskami, treningi z ambasadorami Sportbonus czy vouchery na zakup sprzętu sportowego.

UKS Wilki Otwock to jedyny w okolicy klub, w którym dzieci i młodzież zdobywają i doskonalą swoje umiejętności jazdy na rolkach. Co więcej, uczą się tu zdrowej rywalizacji, zasad fair play czy współpracy w grupie. W grudniu klub będzie obchodził swoje czwarte urodziny. Zróbmy zawodnikom prezent i pomóżmy im zdobyć atrakcyjne nagrody.

Głosowanie trwa do końca roku. Nie pozwól aby Wilki obeszły się smakiem i aby ominęły ich te atrakcyjne nagrody. 

Głosuj tutaj: https://www.sportbonus.pl/

Kliknij dla UKS Wilki Otwock komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się