5°C bezchmurnie

Komu pomagali ratownicy medyczni w teatrze Jaracza?

Jeśli ktoś przechodząc dziś (11.04) przed południem koło Teatru im. Stefana Jaracza dostrzegł karetkę i zastanawiał się co się stało - to nie, nic złego się nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie - otwocki teatr został zaangażowany jako miejsce jednego z odcinków popularnego serialu TVP o ratownikach "Na sygnale".

Sceny kręcone były wewnątrz oraz na parkingu. Scenografia spodobała się aktorom. Tomasz Piątkowski grający doktora Artura Górę z uznaniem wyraził się o teatrze zauważając, że jest i przytulny i zarazem nowoczesny.

Kogo ratują w Otwocku przystojni, sympatyczni i profesjonalni  ratownicy z serialu "Na sygnale"? Otóż w teatrze odbywa się pokaz premierowy filmu o tematyce medycznej. Nagle jeden z uczestników bardzo źle się czuje - do akcji wkraczają ratownicy z Leśnej Góry dr. Górą i Martyną Kubicką na czele. Wkrótce okazuje się, że zasłabnięcie to promocyjna mistyfikacja. Autorka fałszywego wezwania próbuje wykręcić się od odpowiedzialności apelując do medyków: "Ludzie miejcie serce. To był pokaz dla prasy..."  Jak wypadł otwocki Jaracz i jak się skończy historia? Dowiecie się oglądając odcinek nr 192.

Właśnie dziś prezentowany będzie premierowo odcinek 186, więc na odcinek "otwocki" trzeba poczekać parę tygodni.

ZetKa

Komu pomagali ratownicy medyczni w teatrze Jaracza? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się