:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Laur Społecznego Zaufania dla gminy Sobienie-Jeziory

Urzędy, Społecznego Zaufania gminy Sobienie Jeziory - zdjęcie, fotografia

Instytut Badań Marki przyznał gminie Sobienie-Jeziory Laur Społecznego Zaufania. Ta prestiżowa nagroda została przyznana samorządowi za najwyższą reputacje rynkową wśród konsumentów i klientów.

Nagroda została przyznana gminie Sobienie-Jeziory za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta oraz respektowanie praw konsumenta. Co najważniejsze certyfikat jest przyznawany wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów. Jak informują przedstawiciele nagrodzonej gminy nie jest to tylko forma wyróżnienia, ale także pewnego rodzaju zapewnienie o dalszej rzetelnej pracy i utrzymanie świadczenia usług i obsługi klienta na najwyższym poziomie. Certyfikat jest ważny przez rok od daty wydania.

Laur Społecznego Zaufania przyznawany jest od 2016 roku i honorowane są nim przedsiębiorstwa i instytucje (w tym instytucje publiczne) o najwyższej reputacji rynkowej wśród konsumentów i klientów oraz cieszące się niepodważalnym zaufaniem społecznym. Przyznawana nagroda nie tylko potwierdza renomę i uznanie laureatów, ale także jest to dostęp do dodatkowych narzędzi budowania pozytywnego wizerunku oraz zaszczytne miejsce w wykazie godnych zaufania podmiotów rynkowych.

Źródło: sobieniejeziory.pl, laur.org.pl

Laur Społecznego Zaufania dla gminy Sobienie-Jeziory komentarze opinie

  • gość 2017-05-07 22:31:04

    To chyba zasługa producentów jabłek,pomidorów i innych owoców i warzyw... BRAWO NASI !!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info