11°C słabe, przelotne opady deszczu

Lipiec pełen wrażeń

Imprezy, Lipiec pełen wrażeń - zdjęcie, fotografia

Wakacje to upragniony czas wszystkich uczniów – tych starszych jak i młodszych. Wszak mają dwa miesiące odpoczynku. Dla rodziców jest to również zmartwienie. No bo co tu zrobić, aby pociechy się nie nudziły? Ciekawą propozycję ma ośrodek józefowskiej kultury, czyli MOK. Przed Wami artystyczny lipiec - będzie to cykl porannych spotkań dla dzieci w wieku 6- 12 lat.

W tym roku motyw przewodni to podróże połączone z artystyczną i międzypokoleniową zabawą. W każdy wtorek zapraszamy na aktywność w „Strefie przygody”, w środy czekają Was ekscytujące spotkania w „Strefie podróżnika”, a piątki upłyną pod znakiem „Artystycznej przygody”. Na wszystkie wydarzenia  wstęp wolny. Obowiązują zapisy: [email protected], tel. 22 789 22 84. Poniżej prezentujemy skrócony plan akcji (2-27 lipca).

„STREFA PRZYGODY”
Wtorki, godz. 10:00–11:20
Spotkania inspirowane różnymi zakątkami świata ze sztuką i dobrą zabawą w tle. Uczestnicy 3 i 17 lipca będą wyplatać własne bransoletki i wisiorki, a 10 i 24 - wykonają ekomandale i statki.

„STREFA PODRÓŻNIKA”
Środy, godz. 10:00 –11:20
- 4 lipca - Przygotowanie do Dalekiej Wyprawy, czyli jak spakować się w podróż do Amazonii. Spotkanie z podróżnikiem i fotografem Zofią Nowaczyk.
- 11 lipca - Dokąd pełzną węże. Charakterystyczne środowisko występowania m. in. boa tęczowego czy pytona tygrysiego
- 18 lipca -  Jak nie w łóżku, to gdzie? Dowiecie się jak i gdzie spać podczas wyprawy. Spotkanie połączone z zajęciami praktycznymi. Prowadzenie: podróżnik i fotograf Zofia Nowaczyk.
- 25 lipca -  Świat w zasięgu nosa. Jak pachnie świat - spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Świdrakiem.

„ARTYSTYCZNE PRZYGODY”
Piątki, godz. 10:00–11:20
Podczas czterech kolejnych spotkań uczestnicy wykonają niezwykłe prace z papieru, krepy i krepiny oraz drobne przedmioty metodą decoupage.

LETNIE KINO „POD PARASOLEM”
DZIECI 3–6 LAT
Czwartki, godz. 10:00

DZIECI 6–12 LAT
Poniedziałki i czwartki, godz. 11:30

MŁODZIEŻ, DOROŚLI, SENIORZY
Poniedziałki i czwartki, godz. 17:00

Lipiec pełen wrażeń komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się