11°C słabe, przelotne opady deszczu

Listopadowe ,,Otwockie kino dla MAM" z... pisarką

Kiedy: 2017-11-29 , godzina: 11:00 | Gdzie: ATM im. Jaracza, Otwock

Film - fotografia, Listopadowe Otwockie pisarką - zdjęcie, fotografia

Anna Dziewit-Meller będzie gościem listopadowego ,,Otwockiego kina dla MAM". Zaprezentuje swoją książkę dla dzieci, której bohaterkami są niezwykłe Polki. Po spotkaniu - film ,,Bobasy” i na okrasę konkurs z nagrodami.

Termin: 29 listopada (środa)
11:00 Spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller

Wydarzenie w ramach Otwockiego kina dla Mam. O książce dla dzieci ,,Damy, dziewuchy, dziewczyny" opowie nam Anna Dziewit-Meller. To pierwsza książka autorki napisana z myślą o dzieciach. Ale i o rodzicach też, bo dorośli znajdą w tej lekturze wiele dla siebie! W końcu mamy do czynienia z mnóstwem fantastycznych opowieści o Polkach, które zapisały się w historii jako wybitne i niezwykłe postaci. Naukowczynie, pisarki, królowe i nauczycielki: cała zgraja silnych prababek, dzięki którym wiemy, że determinacja i wiara w równość przynoszą efekty.

12:30 Otwockie Kino dla MAM ,,Bobasy”

Projekt stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Niemowlaki będą mogły przebywać w czasie seansu na sali. W trakcie projekcji zostanie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Dla wygody małych dzieci zagwarantowane będą wszelkie możliwe udogodnienia tj.: przewijak, kosmetyki. Starsze dzieci będą mogły pozostać pod opieką animatorów z sali zabaw Olele, w stworzonym specjalnie dla nich kąciku wyposażonym w gry, zabawki i kredki.

W listopadzie pokazany zostanie film dokumentalny "Bobasy". Jest to urocza opowieść o pierwszym roku z życia czwórki maluchów z różnych krańców świata, które w odmienny sposób poznają swoje otoczenie.
Dodatkową atrakcją seansu będzie konkurs, w którym do wygrania będą fantastyczne nagrody: karta podarunkowa od sklepu Bobas, 3 vouchery upoważniające do darmowego wejścia do sali zabaw Olele, voucher na niedzielny, rodzinny brunch w restauracji Merano, bon na zakupy w kluboksięgarni dla dzieci Baja Book oraz 4 egzemplarze książki ,,Damy, dziewuchy, dziewczyny" Anny Dziewit-Meller.
WSTĘP WOLNY

,,Damy, dziewuchy, dziewczyny":

"Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii w zanadrzu. Dziesięciolatka na tronie, rymopiska, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie. Bo możesz być jak one!"

W książce występują:

Anna Henryka Pustowójtówna – dziewczyna z powstania styczniowego

Izabela Czartoryska – niestrudzona kolekcjonerka osobliwości

Krystyna Krahelska – bez której nie byłoby warszawskiej Syrenki

Krystyna Skarbek – agentka, która wyprzedziła Jamesa Bonda

…i wiele innych dziewczyn, które nie uznają słowa „niemożliwe”!

Listopadowe ,,Otwockie kino dla MAM" z... pisarką komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się