27°C bezchmurnie

Lodówki i pralki w najlepszych cenach w Dora RTV AGD Otwock

Tekst sponsorowany, Lodówki pralki najlepszych cenach Otwock - zdjęcie, fotografia

Potrzebujesz wymienić pralkę, bo stara nie nadaje się już do niczego? A może szukasz lodówki do nowego mieszkania? Wszystko to znajdziesz w sklepie Dora w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a! Posiadają oni szeroki wybór niezbędnego sprzętu AGD i RTV w przystępnych cenach, i udowadniają, że na takie zakupy nie trzeba jechać aż do Warszawy! Aktualną ofertę można też znaleźć na stronie kakto.pl.

Sprzęt taki jak lodówka czy pralka jest dzisiaj niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Nie jest jednak łatwo wybrać taki model, który będzie jednocześnie służył przez lata i posiadał przystępną cenę. Rzućmy zatem okiem na ofertę sklepu Dora Otwock.

Gorenje to znana i ceniona marka pralek. W sklepie Dora znajdziemy kilka dobrych produktów tej firmy. Np. Gorenje W6402/SPL Pralka slim – stanowi ona jeden z najbardziej opłacalnych modeli na rynku, gdyż za niezłe parametry i dwuletnią gwarancję od dobrej firmy zapłacimy w sklepie Dora tylko 949 złotych! Pralka ta posiada klasę energetyczną A++, może pomieścić 6 kg ubrań i ma 23 programy prania. Niestety jest dość głośna podczas wirowania – ok. 70 decybeli, ale za to można zmniejszyć prędkość (bazowo jest to 1000 obrotów/min), żeby chodziła nieco ciszej. Posiada też ochronę przed dziećmi.

Kolejną ofertą tej firmy jest Gorenje Pralka WA824. Posiada ona klasę energetyczną A+++, dzięki czemu jest maksymalnie oszczędna i przyjazna środowisku oraz może pomieścić aż 8 kg ubrań! Niestety za te luksusy sporo dopłacamy, gdyż kosztuje ona 1 699 złotych, przy czym nie jest wcale cichsza od poprzedniej. Posiada ona za to większą moc – 1200 obrotów/min i jest skuteczniejsza w wirowaniu.

Pralki pralkami, ale lodówka też by się przydała. Nie ma sprawy! Dora oferuje również wiele ciekawych modeli tego sprzętu. Np. chłodziarko-zamrażarki firmy MPM – niewielkie, ale niezawodne, a do tego w doskonałych cenach. Weźmy taką Chłodziarko-zamrażarkę MPM-46-CJ-01/H. Ma ona szerokość 44 cm, głębokość 47 cm i wysokość zaledwie 51 cm. Doskonała do małego mieszkania, na dobry start, zwłaszcza, że w sklepie Dora kosztuje jedynie 373 zł! Oczywiście ma ona pewne mankamenty, jak brak zaawansowanych technologii obecnych w niektórych lodówkach oraz niewielka pojemność – 38 l chłodziarki i 6 l zamrażarki. Ale za to jej rozmiar sprawia, że jest bardzo lekka – waży tylko 13 kg, więc bez większego problemu będziemy mogli sami wnieść ją do mieszkania.

Co ciekawe, znajdziemy tutaj też zupełnie inną ofertę od tego samego producenta. Jest to Zamrażarka szufladowa MPM-240-ZS-02/A. Jest ona wielkości normalnej lodówki – wysoka na 150 cm, o pojemności 220 l. Natomiast nie ma wbudowanej chłodziarki, a jedynie zamrażarkę. Czyni ją to bezużyteczną w większości normalnych domów, ale dla sklepów czy restauracji może okazać się bezcenna. Jest ona w stanie osiągnąć temperaturę -18 stopni Celsjusza, zamrozić 20 kg produktów na dobę oraz przechować je bez zasilania nawet przez 15 godzin! W sklepie Dora kosztuje jedynie 1 099 zł.

To i wiele więcej sprzętu RTV i AGD w sklepie Dora w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a oraz na stronie kakto.pl. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Dora Otwock, ul. Poniatowskiego 1a

Facebook, kakto.pl

Tel.: 22 788 45 16

Lodówki i pralki w najlepszych cenach w Dora RTV AGD Otwock komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się