:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Mali mistrzowie szachów

Szachy, mistrzowie szachów - zdjęcie, fotografia

Uczniowski Klub Sportowy „Wiąz” zorganizował Mistrzostwa Gminy Wiązowna w Szachach dla uczniów klas 0-3 szkół podstawowych. Zawody odbyły się w w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Wiązownie. Do gry przystąpiło 20 zawodników, w tym wielu debiutantów. Zmagania toczyły się w 7 rundach, po 10 min. na zawodnika.

Mistrzem S.P. klas 0-3 w 2015 roku został Wojciech Gniadek, a wicemistrzem Darek Smolak – obaj są uczniami Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance. Trzecie miejsce zajął Wiktor Sawa uczeń Z.S.G. w Zakręcie.   Mistrzynią roku 2015 została Dominika Gadomska uczennica Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance. Wicemistrzynią Małgorzata Szewczak, a trzecie miejsce zajęła Maria Ryciuk – obie uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownie.   Dużą dojrzałością i wolą walki wykazali się najmłodsi uczestnicy turnieju uczniowie klas pierwszych: Gabryś Barbarski oraz bracia Bartosz i Grzegorz Bąkowie.   Poza pucharami i medalami, wszyscy szachiści otrzymali ciekawe nagrody edukacyjne. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy rodzicom za obecność i wsparcie organizacyjne.     Stefan Grochowski   Więcej informacji dla zainteresowanych szachami w Wiązownie: FACEBOOK SZACHY GMINA WIĄZOWNA