6°C bezchmurnie

Maraton fitness dla Agi i Teosia

Kiedy: 2017-11-05 , godzina: 16:00 | Gdzie: ICSiR, Józefów, ul. Długa 44

Rekreacja, Maraton fitness Teosia - zdjęcie, fotografia

Po świątecznym, refleksyjnym tygodniu macie szansę na wybitnie energetyczną niedzielę. 5 listopada 2017 w józefowskim ICSiR odbędzie się Charytatywny Maraton Fitness, dochód z którego przeznaczony jest na rzecz Agi Holki i Teosia Górskiego. Podczas tej niezwykłej imprezy można zgubić boczki świetnie się bawiąc, a jednocześnie pomóc dwojgu potrzebującym młodym ludziom.

Na Charytatywny Maraton Fitness 5 listopada, serdecznie zapraszają organizatorzy czyli: Zjednoczone Siły Pomocy - Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, Żaneta Kornatowska i Sąsiad dla Sąsiada, Józefów Pomaga. 

Wspólnie wolontariusze z Józefowa i Otwocka, będą zbierali środki dla Teosia Górskiego - chłopczyka z gminy Wiązowna chorego na dysplazję i dla Agi Holki - mieszkanki Józefowa, która jest od 2014 roku w śpiączce. Wspólnie uczestnicy pomogą im obojgu. 

W hali ICSiR pojawią się największe gwiazdy lokalnego świata fitness, jak: Żaneta Kornatowska, Michał Brzyzki, Artur Jobda, Agnieszka Szymyczak, Iza Tyszka, Bartek Zajączkowski... Będzie szansa zgubić trochę boczków, sprawić sobie zgrabniejsze pośladki i brzuszki, itd. Oto program:

A kto spali już przeznaczone na tę imprezę kalorie - to będzie miał okazję trochę nadrobić "straty" w kawiarence z pysznościami, lub skorzystać z ciut spokojniejszych atrakcji, jak np.: zmywalny tatuaż, zjeżdżalnie dla dzieci, licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego... 
Wejściówka na imprezę: datek w wysokości minimum 20 zł.
Szykujcie adidaski i do ICSiR-u!

Maraton fitness dla Agi i Teosia komentarze opinie

  • Agata - niezalogowany 2017-10-30 15:42:23

    Dobrze, że są ludzie, którzy organizują takie akcje. Powinniśmy włączać się czynnie w pomoc innym osobom. Ja staram się to robić jak najczęściej. Wspieram m.in. Fundację Szlachetny Gest, która dba o to, aby zapewnić pomoc niepełnosprawnym oraz chorym dzieciom. Zapraszam do tego, abyście i Wy jej pomogli. Można wpłacić nawet naprawdę drobną kwotę finansową, która przybliży potrzebujące dzieci do osiągnięcia celu, a my wcale nie odczujemy tego w naszym portfelu.

Dodajesz jako: Zaloguj się