9°C bezchmurnie

Młodzież otwocka kocha KFC

To bowiem głównie młodzież stawiła się dzisiaj (28.12.2017) tłumnie na otwarcie nowej restauracji sieci KFC w Józefowie. Co prawda miała ułatwione zadanie, ponieważ nastąpiło w samo południe, a jak wiadomo dorośli w większości o tej porze muszą pracować, natomiast szkoły mają akurat przerwę świąteczną.

Trzeba przyznać, że młodzi ludzie z Otwocka, Józefowa, Karczewa, Wiązowny i innych okolicznych miejscowości z entuzjazmem powitali nowy punkt gastronomiczny z kurczakami (i nie tylko). Kolejka przed wejściem, według relacji pracowników restauracji, ustawiała się  od 6.30, choć niektórzy twierdzili, że byli już o 6 rano. To się nazywa zapał! Przyszli całymi grupami i mieli przy tym dużo radości.

Oczywiście oprócz młodzieży i dzieci przybyli też dorośli. Niektórzy sprytnie od razu ustawili się w kolejce samochodowej do okienka Drive Thru, ale na powitanie i tam oczekiwanie było długaśne.

W każdym razie promocyjne 300 kubełków Hot Wings za złotówkę, jak również kupony rabatowe, zniknęło w kosmicznym tempie. Ci, którym udało się już dostać do środka restauracji, chętnie robili sobie fotki w tłumie entuzjastów kurczaka w panierce a la Colonel Sanders. Z maskotką założyciela sieci restauracji szybkiej obsługi też zresztą skrzętnie się uwieczniali.

Po tym wydarzeniu jedni wychodzili zachwyceni i już wkrótce niektórzy poszukiwali na pamiątkę pierwszych kuponów. Inni zaś śmieli się z tych, co ustawili się w kolejce.

Owszem, było to raczej zabawne wydarzenie, ale naigrywać się z uczestników nie zamierzam - wystarczy, że na FB część mieszkańców Otwocka to czyniła. Przecież od dawna wiadomo, że na mody i upodobania (szczególnie wśród młodych) nie ma mocnych.

A dorośli w najbliższym czasie będą mieli ułatwione zadanie poszukiwawcze, kiedy nieco starsze dziecko zniknie  im z oczu na dłuższy czas...

ZetKa

Młodzież otwocka kocha KFC komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się