18°C bezchmurnie

Nie przegap głosowania w otwockim budżecie obywatelskim!

Inwestycje, przegap głosowania otwockim budżecie obywatelskim! - zdjęcie, fotografia

Jeszcze tylko przez cztery dni, do poniedziałku 16 października 2017 r. mieszkańcy Otwocka mogą głosować na projekty zgłoszone w budżecie obywatelskim 2018. Głosowanie jest bardzo łatwe - szczególnie dla osób działających w sieci. Do wyboru macie od 4 do 7 projektów w pięciu kategoriach kwotowych. To tylko parę kliknięć - warto poświęcić kilkanaście minut, by w następnym roku mogła być realizowana inwestycja, na której wam zależy.

I tak np. w kategorii najdroższych projektów, do 500 tys. złotych, macie do wyboru cztery projekty modernizacji ulic (Prusa, Poetyckiej, Jagienki i Gdańskiej) kontra Miasteczko Ruchu Drogowego, oraz strefa gier i ćwiczeń przy Szkole Podstawowej nr 3. Ciekawe, która opcja wygra? Oczywiście nie są to jedyne projekty - w czterech kolejnych progach są bardzo ciekawe zgłoszenia na potrzebne inwestycje. (pełna lista w załączniku)

Warto dokładnie przejrzeć listę przed głosowaniem i zastanowić się nad wyborem - pamiętajcie: każdy uprawniony mieszkaniec może zagłosować na maksymalnie 5 projektów, wybierając jeden projekt w każdym progu kwotowym. (zasady głosowania w załączniku).

Nie ma co się zastanawiać - szansa na głosowanie już za parę dni zniknie. Albo siadasz na kilkanaście minut i łączysz się przez internet ze stroną:  budzetobywatelski.otwock.pl i tam głosujesz.

Albo jeśli wolisz spacer i głosowanie na karcie - do wyboru masz 18 punktów w Otwocku; kierunek: UM, szkoły, przedszkola, biblioteki (pełna lista w załączniku).Nie przegap głosowania w otwockim budżecie obywatelskim! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się