:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Otwocczanin w konkursie Nieprzeciętni 2017

Konkurs, Otwocczanin konkursie Nieprzeciętni - zdjęcie, fotografia

Młody, ale z wieloma pasjami otwocczanin, Jan Zajączkowski walczy w ogólnopolskim konkursie Programu Czwartego Polskiego Radia o miano najbardziej nieprzeciętnej osoby roku 2017. Jego rywalami w konkursie „Nieprzeciętni 2017” jest dziewięć innych osób o niebanalnych zainteresowaniach i działaniach. Głosowanie internetowe trwa do 4 czerwca br.  Każdy może pomóc mu wygrać, co ciekawe organizator ma też przewidziane nagrody dla głosujących.

Możecie znać Janka Zajączkowskiego z Ogniska "Dziadka", bo tam np. działał jako ratownik podczas spływu kajakowego zorganizowanego dla dzieci z ośrodka. Ale nie tylko, bo od najmłodszych lat udziela się w środowisku młodzieżowym. Jego główne pasje to ludzie, woda i podróże. Jest studentem piątego roku resocjalizacji, a jednocześnie wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Warszawie. Udaje mu się być autorytetem dla osób, które są niepokorne i z trudną przeszłością. Bo z pewnością ma im czym zaimponować - jest ratownikiem WOPR i żeglarzem pełną gębą: pływa po morzu jako instruktor-pomocnik na żaglowcach, takich jak STS Fryderyk Chopin, STS Kapitan Borchardt, STS Pogoria. Zwiedził też już kawał świata. Lubi ludzi i chętnie uczy ich - szczególnie dzieci i młodzież - tego co sam już umie doskonale, oprócz pływania także np. jazdy na nartach.

Jeśli Was zaciekawił profil - szersze informacje na stronie polskiego radia "Czwórki". 

Warto wesprzeć sympatycznego krajana w konkursie. Każdy może głosować cztery razy dziennie na dowolnego kandydata. Wśród osób, które napiszą ciekawe uzasadnienia swojego wyboru zostanie też rozlosowana nagroda.  

Głosowanie w konkursie „Nieprzeciętni 2017” (do 4.06. 2017) na stronie polskieradio.pl
 

Fot. Jan Zajączkowski/arch. prywatne 

Otwocczanin w konkursie Nieprzeciętni 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Konkurs, Otwock - więcej informacji