:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Otwock: znajdź pracę w obsłudze klienta

Praca, Otwock znajdź pracę obsłudze klienta - zdjęcie, fotografia

Jak wynika z danych zebranych przez Pracuj.pl specjaliści ds. obsługi klienta są obok handlowców i ekspertów ds. IT najbardziej poszukiwanymi obecnie pracownikami w Polsce. Pracę znajdą m.in. w Otwocku.

Jak powinno wyglądać CV osoby starającej się o pracę w obsłudze klienta?

Wskazówka nr 1: Zadbaj o treść i estetykę dokumentu

Życiorys powinien być przejrzysty i czytelny. Szczególną wagę należy przyłożyć do jego formy i trafności prezentowanych informacji. To właśnie one szczególnie zainteresują potencjalnego pracodawcę. W przygotowaniu aplikacji dostosowanej do oczekiwań rekruterów pomoże im Kreator CV oferowany przez Pracuj.pl. To bezpłatne narzędzie pozwalające stworzyć przejrzysty i profesjonalny dokument.

Wskazówka nr 2: Dopasuj CV do oferty

Jeśli coś jest do wszystkiego – to jest do niczego. O tym porzekadle powinni pamiętać w szczególności kandydaci poszukujący pracy i… za każdym razem dopasowywać swój życiorys do wymagań wyróżnionych w ogłoszeniu o pracę. Owszem, baza jest jedna – nie zmienisz przecież swojego życiorysu, ale w zależności od oferty możesz zwrócić uwagę na inne obowiązki i doświadczenia. Do tych, które są wymienione jako pierwsze w ogłoszeniu, odnieś się na samym początku swojego życiorysu.

Wskazówka nr 3: Pochwal się swoimi osiągnięciami i doświadczeniem

Z badania eyetrackingowego CV1, przeprowadzonego na zlecenie Pracuj.pl, wynika że najważniejsze przy ocenie dokumentów aplikacyjnych jest doświadczenie zawodowe kandydatów. Aż 45% badanych rekruterów rozpoczyna analizę CV właśnie od tego obszaru. Specjaliści HR, rekrutujący na stanowiska związane ze obsługa klienta, z pewnością zwrócą uwagę na osiągnięcia kandydatów uzyskane w poprzednim miejscu pracy oraz doświadczenie w prezentacji produktów, budowaniu relacji z klientami, analizy ich potrzeb czy oczekiwań.

Wskazówka nr 4: Opisz dokładnie zakres obowiązków

Aby wzbudzić zainteresowanie rekrutera, należy dokładnie opisać zakres obowiązków w poprzednim miejscu zatrudnienia. Nie ograniczaj się tylko do popularnych słów – wytrychów (np. obsługiwałem klientów biznesowych). Postaraj się w jak najbardziej precyzyjny sposób opisać pełnione obowiązki (np. przygotowywałem oferty usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw). 

Wszystkie oferty pracy dla specjalistów ds. obsługi klienta i wiele innych na terenie Otwocka i okolic znajdziesz na Pracuj.pl.

 

Otwock: znajdź pracę w obsłudze klienta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info