9°C słabe, przelotne opady deszczu

Otwocki Jarmark Wielkanocny 2018

Kiedy: 2018-03-24 , godzina: 10:00 | Gdzie: Skwer przy Teatrze im. S. Jaracza, Otwock, Armii Krajowej 4

Imprezy, Otwocki Jarmark Wielkanocny - zdjęcie, fotografia

Jeszcze karnawał się nie skończył, a już pełną parą idą przygotowania do drugiej edycji wiosennej imprezy targowo-kulturalnej, czyli Otwockiego Jarmarku Wielkanocnego. Odbędzie się on w sobotę 24 marca 2018 na Skwerze Szarych Szeregów przy Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku. Będzie konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną i wiele atrakcji kulturalno-rozrywkowych. Organizatorzy, czyli  Zarząd Izby Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego, gorąco zapraszają wszystkich przedsiębiorców do prezentacji swojej firmy i oferty podczas wydarzenia.

Będzie świątecznie i wesoło. Podczas jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu powiatowego na palmę wielkanocną, organizowaną jak co roku przez Szkołe Podstawową w Kołbieli (prace konkursowe można składać od 12 do 15 marca br.). Dla uczestników Jarmarku przewidziano różnorodne warsztaty (m.in. wycicnanki kołbielskiej, przygotowywania wypieków), zabawy dla dzieci, koncerty grup lokalnych, jak też występ kabaretu Ciach.

Zarząd IPPO zaprasza przedsiębiorców do udziału w Jarmarku, który jest znakomitą okazją do prezentacji własnych wyrobów, usług, czy osiągnięć. Zgłoszenia na [email protected] (koniecznie podaj swój numer telefonu).  
Więcej szczegółów Otwockiego Jarmarku Wielkanocnego 2018 wkrótce.


 

Otwocki Jarmark Wielkanocny 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się