14°C bezchmurnie

Pięć razy złoto, dwa razy srebro - KSW Bushi walczyło w Zamościu

Sporty walki, Pięć złoto srebro Bushi walczyło Zamościu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Łukasz Helt
    Łukasz Helt

Siedem medali - w tym pięć złotych i dwa srebrne - to dorobek reprezentacji Klubu Sportów Walki Bushi z Józefowa na rozegranych 3 marca 2018 w Zamościu Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin. 

To były licznie obstawione zawody - wzięło w nich udział ponad 280 zawodników z 39 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate z Województwa Mazowieckiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego i Lubelskiego. Jak z dumą informuje KSW Bushi - to był najlepszy jak dotąd występ klubu na tej imprezie, która ma już kilkunastoletnią tradycję.

A oto osiągnięcia reprezentacji otwocko-józefowskiego klubu: • pierwsze miejsce w kumite seniorów - Szymon Olpiński, drugi był Łukasz Helt. • Wśród juniorów w kumite  złoto wywalczyli Kroll Brejtfus i Kamil Kisiel (dwie kategorie wiekowe), a wśród dziewcząt Zuzanna Dąbrowska była druga. Ze złotymi medalami wrócili z zawodów także: Jakub Gębala (młodziki) i  Filip Rutkowski (kata). 

Występ reprezentacji Klubu Sportów Walki Bushi na rozegranych 3 marca 2018 w Zamościu Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin był najlepszy w kilkunastoletniej historii występów zawodników klubu na tej imprezie. Ośmioosobowa drużyna zdobyła 7 medali w tym 5 złotych i 2 srebrne. Złoto w kumite seniorów wywalczył Szymon Olpiński a srebro Łukasz Helt. W kumite juniorów na najwyższym stopniu podium stanął Kroll Brejtfus a w kumite juniorów młodszych Kamil Kisiel. W kategorii młodzików złoto w kumite zdobył Jakub Gębala a w kata Filip Rutkowski. Srebro w kumite juniorek młodszych wywalczyła Zuzanna Dąbrowska.
Jak z dumą informuje KSW Bushi jeden z najlepszych zawodników klubu - Szymon Olpiński, po raz pierwszy wystąpił oficjalnie jako senior i jak zwykle pokazał się z najlepszej strony. 

Fot. KSW Bushi
 

Pięć razy złoto, dwa razy srebro - KSW Bushi walczyło w Zamościu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się