21°C słabe, przelotne opady deszczu

Pijany ojciec trafił do celi

Kronika kryminalna, Pijany ojciec trafił - zdjęcie, fotografia

Opieka nad 2,5 letnim dzieckiem to nie żarty. 24-latek z Otwocka, który zajmując się córeczką nie odpuścił alkoholu i to w dużych ilościach - dzień zakończył w policyjnej celi, a dalsze konsekwencje karne też są prawdopodobne.

Według relacji KPP Otwock, na komendę zgłosiła się 20-letnia kobieta prosząc o pomoc w poszukiwaniu jej dziecka będącego pod opieką ojca. 24-letni Przemysław R., jej były partner, miał zgodnie z orzeczeniem sądu spędzić z córką popołudnie. 20-latka była zdenerwowana, bo mężczyzna nie odprowadził dziecka do niej o umówionej porze. Wcześniej zaś, gdy kobieta do niego dzwoniła najpierw zachowywał się agresywnie, a potem przestał odbierać. Kobieta czekała parę godzin, w końcu postanowiła udać się na policję. Jak wyjaśniła funkcjonariuszom, jej zdaniem mężczyzna był napewniej pijany.

Niestety okazało się to prawdą. Patrol policyjny szybko znalazł mężczyznę siedzącego z dziewczynką przy jednej z ruchliwych ulic miasta. Od razu było widać, że rzeczywiście jest pod wpływem alkoholu - po zatrzymaniu okazało się, że miał go we krwi prawie 2 promile.  

Policjanci zabrali go razem córką na komendę. Dziewczynkę przekazano matce, a Przemysław R.  trafił do policyjnej celi. Następnego dnia sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. 24-latkowi za narażenie dziecka na bezpośrednią utratę zdrowia i życia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Fot. KPP Otwock
 

Pijany ojciec trafił do celi komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-13 18:21:52

    Takiego wybrała tatusia to teraz ma na co zasłużyła...

  • Gość - niezalogowany 2017-08-13 21:10:58

    Tatusiem jest idealnym co potwierdzają relacje z córką ale to ona jest suka przez którą zaczął pić. Zaklamana dziw ka

  • Gość - niezalogowany 2017-12-13 16:24:33

    Ludzie co wy piszecie ,pijany tatuś idealny???? Zastanówcie się co mogło się wydarzyć!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się