15°C bezchmurnie

Poligon kabaretowy na deskach Jaracza

Kiedy: 2018-02-05 , godzina: 18:30 | Gdzie: Teatr im. S. Jaracza, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Teatr - spektakle, Poligon kabaretowy deskach Jaracza - zdjęcie, fotografia

Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku oraz Otwockie Centrum Kultury zapraszają wszystkich wielbicieli kabaretowego grania na niecodzienne wydarzenie. „Poligon kabaretowy” to wielka bitwa na śmiech, a dokładniej telewizyjny program z udziałem publiczności, który nagrywany będzie dla Telewizji Polsat. 

Na scenie wystąpią grupy oraz soliści, którzy są dopiero na początku swojej „śmiechowej” ścieżki do sukcesu, ale mają już spore doświadczenie estradowe (m.in. laureaci festiwali i przeglądów kabaretowych, uczestnicy programów rozrywkowych, np. programu „Kabaret na żywo”). 

W każdym odcinku programu będą oni ze sobą rywalizować, prezentując swoje najlepsze numery, które na bieżąco zostaną ocenione przez jury wylosowane spośród publiczności (w Jaraczu odbędą się cztery zmagania). Bilety w cenie 25 zł do nabycia na www.biletyna.pl, www.kabaretowebilety.pl oraz w kasie teatru. I

Imprezę poprowadzą: 


Robert Motyka - („Paranienormalni”) (Fot. Michalina dlu [CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons) i <–> i Agata Biłas (Fot. FB/AgataBilas).

5, 6 lutego (poniedziałek, wtorek), godz. 18.30, 20.30
Teatr im. Stefana Jaracza, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Wakul

Poligon kabaretowy na deskach Jaracza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się