Powiatowe Tropy Niepodległości na zdjęciach

Konkurs, Powiatowe Tropy Niepodległości zdjęciach - zdjęcie, fotografia
LIP 02
Starostwo Powiatowe, Otwock, ul. Komunardów 10 godz: 00:00

Co łączy Józefa Piłsudskiego, Walentego Brochockiego, Roberta G. Hamiltona i Irenę Sendlerową? To osoby, które miały swój wkład dla niepodległości Polski, a ślady ich życia i działalności można znaleźć na terenie powiatu otwockiego. Stąd należą oni do całej galerii innych, bardziej i mniej znanych, postaci, które mogą być bohaterami konkursu fotograficznego pt. "Tropy Niepodległości".

Organizator konkursu - Powiat Otwocki zachęca do przygody z aparatem fotograficznym z jednoczesnym uczczeniem 100-lecia Niepodleglości Polski właśnie poprzez szukanie i uwiecznienie tropów Niepodległej z terenu Otwocka, Józefowa, Karczewa, Wiązowny, Celestynowa, Kołbieli, Osiecka, czy Sobieni-Jezior. Co właściwie powinno się znaleźć na konkursowych zdjęciach? Otóż organizator określił, że mają to być "fotografie z terenu powiatu otwockiego łączące nowoczesność z tradycją w kontekście tematyki niepodległościowej". Jest więc szerokie pole do kreatywności. Na obmyślenie i zrealizowanie zadania macie sporo czasu, bo ostateczny termin dostarczenia zdjęć do organizatora to 2 lipca 2018.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba zrobić (albo odnaleźć w swoim archiwum) minimum 10 dobrych zdjęć. Jeden uczestnik może ich jednak przesłać maksymalnie 15.

Za najciekawsze, najlepsze prace przewidziane są nagrody pieniężne w wysokości: 600, 900 i 1500 zł - za miejsca od trzeciego do pierwszego. Ale nagród może być więcej (od sponsorów). 

Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Tropy Niepodległości" oraz formularze karty zgłoszeniowej i oświadczenia dot. autorstwa zdjęć - znajdziecie w załącznikach.

Reklama

Powiatowe Tropy Niepodległości na zdjęciach komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama