10°C słabe opady deszczu

Przystanek PGE w Józefowie

Finanse, Przystanek PGE w Józefowie - zdjęcie, fotografia

Polska Grupa Energetyczna (PGE) zachęca klientów do przechodzenia na eFakturę. W tym celu m.in. ruszyły w trasę mobilne strefy informacyjne „Przystanek PGE” - 30 lipca był w Józefowie. 

PGE wymyśliła przyjemny sposób promowania wśród klientów szybkich, prostych, wygodnych i przyjaznych środowisku zdalnych kanałów kontaktu - rozstawiają się z namiotami, wygodnymi krzesełkami, z chroniącymi przed słońcem parasolami, a także z balonami PGE. W namiotach ustawiono technologiczne atrakcje, a także nowoczesne ekrany do prezentowania treści informacyjnych, zaraz obok przygotowano atrakcje dla dzieci. Wszystko po to, by w miłej atmosferze edukować i namawiać do przechodzenia na eFaktury i eBOKi, czyli biuro obsługi znajdujące się w  komputerze albo telefonie.

Taki właśnie punkt rozstawił się w poniedziałek na skwerze obok józefowskiego UM, ale tłoku zainteresowanych nie było. No cóż, jak się dowiedzieliśmy, w PGE podjęto decyzję, aby ruszyć w trasę bez reklamowania punktów mobilnych.  Trochę szkoda, bo rzeczywiście mogła być to okazja dla niejednej osoby, aby się podszkolić z korzystania z nowych technologii -  na miejscu i u ekspertów A tak skorzystali jedynie ci, którzy znaleźli się tam przypadkowo.

"Przystanek PGE" ma zawitać łącznie do 30 miast na Mazowszu, ale, niestety. w naszym powiecie już nie pojawi się..

red.


 

Przystanek PGE w Józefowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się