19°C bezchmurnie

Rowery do wzięcia

Komunikaty policji, Rowery wzięcia - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze policji z Józefowa podczas patroli zabezpieczyli dwa rowery porzucone na terenie miasta. Być może zostały wcześniej skradzione, a ich właściciele nie zgłosili straty, a może po prostu ktoś zaparkował i zapomniał o swoim sprzęcie

Przekazujemy prośbę józefowskiego komisariatu skierowaną do właścicieli rowerów, którzy rozpoznają swoją własność, o ich odbiór. Wcześniej można zadzwonić i umówić wizytę w jednostce - ul. Wyszyńskiego 10 w Józefowie. Telefoniczny bezpośredni kontakt do dyżurnego to: 22 789 21 07. Komisariat jest czynny całą dobę.

Pamiętajmy też, aby każdą kradzież zgłaszać na policję, nawet jeśli nasza strata materialna jest niewielka. Nie wątpijmy w skuteczność działania funkcjonariuszy. Niektóre rzeczy odnajdują zupełnie przypadkowo, przy okazji rewizji i wykrywania poważnych przestępstw. Nadkomisarz otwockiej KPP Daniel Niezdropa potwierdza, że czasem u aresztowanego włamywacza policja znajduje skradzione przedmioty, które nie zostały zgłoszone i rozpoczyna się poszukiwanie właścicieli. Ponadto zgłoszone kradzieże pozwalają funkcjonariuszom zwrócić uwagę na dany rejon, w którym np. nasila się plaga przestępstw.
SW

Rowery do wzięcia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się