19°C bezchmurnie

Sesja fotograficzna z modelką Agnieszką Ziubińską

Film - fotografia, Sesja fotograficzna modelką Agnieszką Ziubińską - zdjęcie, fotografia

Sekcja fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie szlifowała ostatnio umiejętności portretowania. Uczestnikom pomagały w tym aż dwie intrygujące modelki...  

Po krótkiej przerwie zimowej sekcja fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie wróciła do doskonalenia warsztatu. Podczas sesji studyjnych zorganizowanych w GOK oraz w świetlicach w Rzakcie i w Izabeli członkowie sekcji mierzyli się z fotografią portretową. Pozowała im przede wszystkim modelka Agnieszka Ziubińska, a także dodatkowo Ewelina Bogucka, choć ta druga w ograniczonym zakresie, ponieważ uczestniczyła w sesji także w roli stylistki i fotografa.

- Każdorazowo taka sesja daje ogrom możliwości nabywania i szlifowania umiejętności jakie wiążą się z fotografią portretową - mówi Krystian Herncisz - instruktor prowadzący zajęcia. - Modelki, choć obie doświadczone w modelingu i wyjątkowe, różnią się typem urody i stylem pozowania, dzięki czemu fotografie mogły być jeszcze bardziej ciekawe i niesamowite.

Agnieszka Ziubińska (modelka):

Przez kilka lat byłam tancerką sekcji tanecznej w GOK-u. Niestety zaczęło mi brakować czasu na rozwijanie mojej pasji, dlatego podjęłam decyzję o zakończeniu kariery tanecznej. Pewnego dnia zostałam bardzo mile zaskoczona, gdyż dostałam propozycję uczestnictwa jako modelka podczas zajęć sekcji fotograficznej GOK-u. Byłam niezmiernie zadowolona, ponieważ choć na chwilę mogłam powrócić do swojego hobby i zaprezentować umiejętności przed obiektywami aparatów. Bardzo dobrze czułam się w roli modelki i dlatego już po raz kolejny przyjęłam zaproszenie wzięcia udziału w sesji zdjęciowej dla tej sekcji fotograficznej.

Jest to wspaniałe doświadczenie dla mnie, gdyż dzięki temu zyskuję pewność siebie, otwieram się mogąc pokazać swoje inne oblicze oraz bliżej poznaję pracę w modelingu.

Ewelina Bogucka (stylistka, modelka, fotograf):

Nazywam się Ewelina Bogucka. Na zajęcia uczęszczałam od 2012r, chodziłam wtedy do szkoły i łatwiej było mi pogodzić zajęcia. Niestety pracując trochę się to zmieniło. Chciałabym udowodnić innym, aby wierzyli w siebie, bo pomimo innych obowiązków warto znaleźć choć odrobinę czasu na swoje pasje, które macie bądź które dopiero odnajdujecie. Co jakiś czas staram się odwiedzać naszą grupę w Wiązownie i naszego wspaniałego krytyka i motywatora p. Krystiana Herncisza. Pracując w salonie fryzjerskim zaczęłam rozwijać się w dziedzinie urody, dlatego amatorsko pomagam w make-up, stylizacji fryzur i sama czasami pozuję do zdjęć. W życiu warto jest robić to, co się lubi. Szukajcie swojej pasji bo warto.

Patrycja Witan (fotograf):

Nazywam się Patrycja Witan. Uczęszczam na zajęcia do Rzakty i Izabeli. Przychodzą tam osoby w różnym wieku, ale mimo tego wszyscy się dobrze dogadujemy i sobie wzajemnie pomagamy. Podczas ostatnich zajęć pozowała nam nasza modelka Agnieszka, był to czas na zrobienie naprawdę fajnych zdjęć. Fotografia nie jest tylko moim obowiązkiem, bo jestem w szkole o kierunku fotograf, ale jest taką moją pasją oraz jest też zabawą i rozrywką. Cały czas uczę sie nowych rzeczy i je realizuję, żeby było jak najlepiej. Jeżeli nam coś nie wychodzi, to nie można się załamywać tylko uwierzyć w siebie i iść do przodu.

Katarzyna Zapadka-Mlącka (fotograf):

Fotografia jest dla mnie odskocznią od codzienności. Przyjemnością, którą chciałabym rozwijać, dlatego dołączyłam do sekcji fotograficznej przy GOK w Wiązownej. Na tych zajęciach mogę poszerzać swoją wiedzę, doskonalić umiejętności, wymieniać się spostrzeżeniami z innymi uczestnikami i czerpać z robienia zdjęć, jeszcze więcej przyjemności.

Iwona Baran (fotograf):

Koncentrując się na zrobieniu zdjęcia wyłączam się z rzeczywistości, na chwilę mogę oderwać się od codzienności i skupić na danym momencie. Fotografowanie mnie odstresowuje, a poza tym jest to miło i fajnie spędzony czas.

Piotr Mucha (fotograf):

Fotografią zainteresowałem się w chwili gdy stwierdziłem, że warto zatrzymać fragment teraźniejszości dla przyszłości. I od tamtej pory próbuję uchwycić te momenty i pokazać w nich jak najwięcej swoich emocji oraz piękna otaczającego nas świata. Chciałoby się powiedzieć za JACQUES-HENRI LARTIGUE „Fotografia jest dla mnie chwytaniem przemijającej chwili, która jest prawdziwa”. I to jedno zdanie dobrze podsumowuje moje podejście do fotografii.

Piotr Piasecki (fotograf)

Jako nowy uczestnik kursu musze przyznać, ze spotkałem się z miłym przyjęciem i genialną, pozytywną atmosferą. Ważnym elementem zajęć jest profesjonalne, pedagogiczne podejście do pracy prowadzącego kurs. Jego wiedza merytoryczna i praktyczne doświadczenie w dziedzinie fotografii jest idealnym elementem pozwalającym mi na szybką i ciekawą naukę, i w konsekwencji osiągnięcie właściwego poziomu.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy i uczestniczyć w zajęciach jako fotograf, lub model, modelka - zadzwoń lub napisz:

instruktor Krystian Herncisz

http://gok-wiazowna.pl/zajecia/fotografia.html

662 24 00 24,

[email protected],

[email protected]

Sprawdź także informacje na stronie GOK w Wiązownie.

Fot. Herncisz

Sesja fotograficzna z modelką Agnieszką Ziubińską komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się