Skutery za zakupy w rękach zwycięzców

Konkurs, Skutery zakupy rękach zwycięzców - zdjęcie, fotografia

Wtorek, 3 lipca był szczęśliwym dniem dla pani Grażyny z Józefowa - odebrała bowiem nagrodę w konkursie „Skuter za hasło”. Nowy, biały skuter produkcji koreańskiej zwyciężczyni przekazali: Ireneusz Paśniczek - reprezentujący organizatora, spółkę Media Info, oraz Wojciech Krawczyk, w imieniu sponsora, czyli Top Market.

Konkurs trwał ponad dwa miesiące od kwietnia do końca czerwca. Robiąc zakupy w kilku sklepach Top Market każdy klient miał okazję wypełnić kupon, wpisując hasło promujące supermarkety Top Market i wygrać koreański skuter.

Pani Grażyna swój kupon do konkursu złożyła w Dzień Matki. Było to w sklepie przy ul. Matejki w Otwocku, gdzie często robi zakupy wracając z pracy. Choć mąż się troche niecierpliwił, gdy wypełniała kupon, uparła się, bo pomyślała, że warto spróbować. Okazało się, że miała rację - spośród wielu złożonych w tym sklepie kuponów, jej hasło "Róbcie zakupy w Top Markecie, lepszego sklepu nie znajdziecie" - spodobało się komisji konkursowej najbardziej.

3 lipca pani Grażyna przyjechała po odbiór nagrody z mężem - tym razem już się nie niecierpliwił. Kierowanie skuterem przypadło zresztą jemu, ponieważ żona musi się najpierw z tego przeszkolić...

Gratulujemy wygranej.

ZetKa

 

Kto wygrał „Skutery za hasło” w pięciu innych supermarketach Top Market - czytajcie w najbliższym wydaniu tygodnika iOtwock.info.

Na zdjęciu: Pani Grażyna wypróbowuje nagrodę; z lewej - Ireneusz Paśniczek, z prawej - Wojciech Krawczyk.


 

Reklama

Skutery za zakupy w rękach zwycięzców komentarze opinie

Dodajesz jako: |