:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C lekkie zachmurzenie

Spotkanie na temat obwodnicy Kołbieli

Kiedy: 2017-09-28 , godzina: 16:00 | Gdzie: SP, Kołbiel, ul. Szkolna 5

Inwestycje, Spotkanie temat obwodnicy Kołbieli - zdjęcie, fotografia

Uwaga mieszkańcy Kołbieli i pobliskich miejscowości, jak Człekówka, Borków, Rudno, Rudzienko i inne - w czwartek, 28 września odbędzie się spotkanie w szkole dotyczące projektowanej obwodnicy Kołbieli w ciągu DK 50. Będzie się na nim można dowiedzieć o możliwych wariantach przebiegu obwodnicy, jak też składać wnioski do projektów.

Organizatorem spotkania jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, obecne będą na nim władze gminy. 

Podczas spotkania będzie można zapoznać się - korzystając z fachowych wyjaśnień projektantów - z wariantami przebiegu obwodnicy na mapie mapie poglądowej oraz planach sytuacyjnych. Jest ich trzy - różnią się przebiegiem najbardziej w okolicach Rudzienka.  

GDDKiA, jako inwestor obwodnicy, jest obecnie na etapie opracowywania dokumentacji -  Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz z materiałami do uzyskania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadania „Budowa obwodnicy  Kołbieli  w ciągu drogi krajowej nr 50” - stąd spotkania konsultacyjne. (Drugie - a właściwie pierwsze, bo będzie ono 27 września - odbędzie się na terenie gminy Mińsk Mazowiecki, w miejscowości Zamienie). 

Zainteresowani do spotkania mogą się przygotować przeglądając już udostępnione mapy wariantów, oraz ściągając sobie formularze wniosków.  Wszystkie materiały zostały także, wg GDDKiA, przekazane do urzędu gminy. 

Mapy w formacie pdf znajdują się na stronie GDDKiA Oddział Warszawa, a także - poszerzone o wersję porównawczą trzech map - na stronie firmy projektującej obwodnicę Trakt Sp. z o.o. pod linkiem: : www.trakt.pl/obwodnica-kolbieli/

Spotkania:
Gmina Kołbiel
- 28.09.2017r. godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej;
Kołbiel, ul. Szkolna 5

Gmina Mińsk Mazowiecki
- 27.09.2017r. godz. 17.00 w Zespole Szkół im. Marszałka J. Piłsudskiego w Zamieniu;
Zamienie, ul. Kołbielska 36

Na zdj. - mapa poglądowa z trzema wersjami obwodnicy. (Źródło: trakt.pl)
 

Spotkanie na temat obwodnicy Kołbieli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info