:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Szczęśliwy debiut Jastrzębi-Śródborów Otwock

Młoda drużyna tchoukballa z Gimnazjum nr 2 w Otwocku, Jastrzębie-Śródborów - zajęła na swojej pierwszej dużej imprezie sportowej siódme miejsce - oby ta "siódemka" była początkiem wielu szczęśliwych sportowych emocji graczy tej drużyny.

W dniach 22.-23.04.2017 r. nasza gimnazjalna drużyna tchoukballa w kategorii open uczestniczyła w hali Reduta przy Redutowej 37 w Tchoukballowym Pucharze Polski 2017. Był to debiut naszej drużyny, jakże udany. W swoim debiucie na tak dużej imprezie zajęlismy siódme miejsce, niewiele ustępując w prawie gry meczu o piąte miejsce Szerszeniom Warszawa II (37-35 ).

W meczu o siódme miejsce pokonaliśmy PSZ Źmigród (miasto położone niedaleko Wrocławia). Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu, każdy turniej to dla nas cenne doświadczenie oraz usłyszeliśmy wiele ciepłych słów pod swoim adresem od innych zespołów. Nawiązalismy też sporo nowych kontaktów, które powinny zaprocentować już wkrótce.
Paweł Łyżwa, nauczyciel wych. fiz. Gim nr2 Otwock, trener Jastrzębi - Śródborów Otwock

Szczęśliwy debiut Jastrzębi-Śródborów Otwock komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Sport - dyscypliny inne, Otwock - więcej informacji