18°C bezchmurnie

Szkoła techniki piłkarskiej w Otwocku 

Piłka nożna, Szkoła techniki piłkarskiej Otwocku  - zdjęcie, fotografia

„Szkoła Techniki” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 7 do 14 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia  sportowe na najwyższym poziomie.

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką wykwalifikowanej Kadry Akademii Legii Warszawa i uczą się podstawowych umiejętności piłkarskich niezbędnych w warunkach meczowych takich jak : kontrola prowadzenia (czucia) piłki, zwody itp. Naszym celem jest : rozwijanie umiejętności zgodnie z indywidualnymi  możliwościami, rozładowanie napięć psychicznych, skierowanie energii w stronę aktywności fizycznej, ukierunkowanie na aktywną formę spędzania czasu wolnego, kształtowanie świadomości wpływu sportu na własne zdrowie, a przede wszystkim wychowywanie przyszłych zawodników, trenerów, kibiców.

Odpowiednia liczebność grup (do 10 os. na trenera), bogate wyposażenie placów treningowych, stopniowanie trudności ćwiczeń, zadania domowe, specyficzne formy gier (każda ma charakter zadaniowy), wysoka ilość i intensywność gier wpływająca na rozwój inteligencji - wszystko by jeszcze bardziej rozwijać talenty, które drzemią w każdym małym człowieku.

Projekt Szkoła Techniki Otwock ruszył 23 września 2017r. i będzie odbywał się co każdą sobotę na boisku przy Szkole Podstawowej nr. 9 ul. Narutowicza 275. Pierwsze zajęcia mają charakter zajęć pokazowych, są nieodpłatne, i  każdy ma możliwość przyjścia.

Otwock.LegiaSoccerSchools.pl

tel. 666 111 775

 

plakat w załącznikuSzkoła techniki piłkarskiej w Otwocku  komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się