:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

The Best 2016

Kiedy: 2017-01-28 , godzina: 20:30 | Gdzie: PMDK Otwock, ul. Poniatowskiego 10

Teatr - spektakle,  - zdjęcie, fotografia

Tego aktora i komika nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielu zna go jako Kilera, inni jako Cezarego Cezarego…, oczywiście mowa o Cezarym Pazurze. Już niebawem, bo 28 stycznia będzie można zobaczyć go na żywo w PMDK w Otwocku.

Zawodowo gra w teatrach i filmach - debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego „Czarne Stopy”, ale prawdziwą popularność przyniósł mu „Kroll” Władysława Pasikowskiego.
Następnie przyszły role w takich obrazach jak „Psy” i „Kiler”, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek. Pazura to także drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „Precz ze smutkiem i szarością”. Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi. Bilety w cenie 45 zł wkrótce do nabycia w PMDK (pokój nr 1). Rezerwacje telefoniczne pod numerem (22) 779 33 57 wew. 40 lub adresem e-mail: [email protected]

The Best 2016 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info