:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C lekkie zachmurzenie

Tragikomedia dla mam w Jaraczu

Kiedy: 2017-09-27 , godzina: 11:00 | Gdzie: Teatr im. S. Jaracza, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Film - fotografia, Tragikomedia Jaraczu - zdjęcie, fotografia

We wrześniu w ramach odrabiania kinowych zaległości rodzice maluchów za darmo w "Otwockim kinie dla MAM" mogą obejrzeć polski film tragikomiczny "Moje córki krowy". 

Każdy rodzic wie, jak bardzo absorbujące jest wychowywanie swoich pociech, zwłaszcza gdy są jeszcze bardzo małe. Właśnie z myślą o zajętych rodzicielskimi obowiązkami – bez względu na to czy jest to mama, tata czy opiekunka z dzieckiem – OCK prowadzi cykl spotkań z filmem pt. „Otwockie kino dla MAM”. 

Oferta skierowana jest do rodziców dzieci w wieku od niemowlaka do 6 lat. Spokojnie, dzieci jak najbardziej weźcie ze sobą!  W trakcie projekcji zostanie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Dla wygody maluchów w sali kinowej zagwarantowane będą wszelkie możliwe udogodnienia, np.: przewijak, kosmetyki, itp. Stworzony zostanie także kącik dla dzieci wyposażony w gry, zabawki i kredki. Podczas trwania spotkania starsze dzieci mogą pozostać pod opieką animatorów. 

Na „Otwockie kino dla MAM” zapraszamy w ostatnią środę każdego miesiąca o godzinie 11:00 do Teatru im. S. Jaracza w Otwocku. Najbliższy seans to projekcja filmu pt. "Moje córki krowy", reżyseria Kinga Dębska, Film inspirowany jej własnymi doświadczeniami. W rolach głównych Agata Kulesza i Gabriela Muskała, oraz Marian Dziędziel, Marcin Dorociński.
Wstęp wolny.

27 września (środa), godz. 11.00
Teatr im. S. Jaracza w Otwocku


 

Tragikomedia dla mam w Jaraczu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info