:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Trójka otwockich włamywaczy w rękach policji

Kronika kryminalna, Trójka otwockich włamywaczy rękach policji - zdjęcie, fotografia

Otwocka policja poinformowała o zatrzymaniu przed świętami wielkanocnymi trójki lokalnych włamywaczy, którzy dwukrotnie okradli jeden z domów w mieście.

Ze znalezionych przy zatrzymanych przedmiotów (patrz zdjęcia), widać że ci dwaj mężczyźni i kobieta - mieszkańcy Otwocka - to drobni złodzieje, którzy włamywali się głównie w celu zdobycia alkoholu (i przedmiotów które można by wymienić na alkohol).     

Pospolite złodziejaszki - ale jeśli popatrzeć na policyjną Krajową Mapę Zagrożeń, to widać z niej, że w gminie Otwock właśnie kradzieże (przypada ich 42,55 na 10 tys. osób) i kradzieże z włamaniem (24,82/10 tys. osób) są najczęściej zdarzającymi się przestępstwami. Z powodu masowości są więc dużym problemem dla otwocczan. Dlatego dobrze, że policja tym "małym złodziejom" nie odpuszcza.

W przypadku opisanym na wstępie, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w wyniku przeprowadzonego dochodzenia najpierw ustalili jednego podejrzanego o włamania w Otwocku.  Podejrzenie okazało się trafne - podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci  znaleźli przedmioty pochodzące z włamania do domu oraz dokumenty tożsamości  innych osób. Po nitce do kłębka - na podstawie zdobytych informacji policjanci mieli podstawy do zatrzymania w tej sprawie kolejnego mężczyzny i kobiety. Oprócz fantów z kradzieży przy jednym z mężczyzn znaleziono dodatkowo też susz roślinny, czyli niedozwoloną marihuanę.

Na podstawie już zdobytych dowodów zatrzymani usłyszeli zarzuty karne za kradzież z włamaniem. Otwoccy śledczy wciąż badają działalność zatrzymanych i wcale niewykluczone, że są oni winni innych podobnych przestępstw.

Za kradzież z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Otwock

 

 

 

Trójka otwockich włamywaczy w rękach policji komentarze opinie

 • gość 2017-04-19 20:16:07

  Wina Tuska!!!

 • gość 2017-04-23 12:51:01

  NAJWIEKSI DEBILE O JAKICH W ZYCIU SLYSZALEM :) UKRADLI PUSTE BUTELKI :D PRZECIEZ TEGO PELNO W KAZDYM SMIETNIKU :D

 • Gość - niezalogowany 2017-04-23 15:34:22

  Butle byly pelne tylko je opróżnianilismy .... ha ha

 • gość 2017-04-27 12:13:42

  ale sciema ! jesli susz o ktorym piszecie to biały prooszek to spoko ...... niech i tak bedzie . po nitce do kłebka ...... ha ha ha kolejna sciema ... poza tym kilka rzeczy ze zdjecia to prywatnbe , legalne rzeczy .... ale na wyczucie chyba psiarskiego nosa bylo zabierane na przeszukaniu..... brukowiec i nie warto wierzyc w to CO PISZE TA GAZETA ... JEBAC WAS I WASZE SCIEMY....

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info