Komunikaty policji, Utrudnienia Żeromskiego Otwock - zdjęcie, fotografia

Komunikat KPP Otwock: W związku z protestem społecznym, który 12 października będzie odbywał się w rejonie skrzyżowania ulicy Żeromskiego w Otwocku z drogą krajową nr 17, mogą wystąpić czasowe utrudnienia, spowodowane spowolnieniem ruchu pojazdów. Proponujemy, aby rozważyć skorzystanie z dróg alternatywnych i objazdów, bądź jeżeli jest to możliwe, nie planować podróży w tym czasie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi przez Policję możliwościami podróży. Jednocześnie apelujemy o cierpliwość i koncentrację. Policjanci zadbają o to, aby ruch pojazdów odbywał się w sposób jak najmniej uciążliwy i płynny.
W dniu 12 października 2018 roku, w godzinach 16.30-18.30 na skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego z drogą krajową nr 17 ma odbywać się protest społeczny.

Policjanci z otwockiej komendy będą zabezpieczać miejsce zgromadzenia, dbając o przestrzeganie ładu i porządku publicznego.

Organizowany protest może wygenerować utrudnienia, ponieważ będzie odbywał się w godzinach zwiększonego natężenia ruchu, spowodowanego wyjazdami ze stolicy.

Policjanci przygotowali propozycje dróg alternatywnych (objazdów), z których można skorzystać, aby ominąć odcinek, gdzie będzie miało miejsce zgromadzenie.

Jadącym od strony Warszawy w kierunku Lublina - proponujemy:

kierować się drogą krajową nr 2 z Warszawy do ronda w Stojadłach, później drogą krajową nr 50 do ronda w Kołbieli.
kierować się drogą krajową nr 17 do miejscowości Wiązowna i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 721 skręcić w kierunku miejscowości Józefów, później kontynuować podróż drogą wojewódzką nr 801 do skrzyżowania z drogą krajową nr 50 i dalej kierować się do ronda w Kołbieli.
Jadącym od strony Lublina do Warszawy - proponujemy:

na rondzie w Kołbieli skręcić w kierunku Mińska Mazowieckiego, dalej drogą krajową nr 50 do ronda w Stojadłach i dalej drogą krajową nr 2 do Warszawy.
na rondzie w Kołbieli skręcić w drogę krajową nr 50 w kierunku Góry Kalwarii, kierować się do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 801, następnie przez Józefów do drogi wojewódzkiej nr 721 i do miejscowości Wiązowna, później drogą krajową nr 17 do Warszawy.
Kierowcy - należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu na większości dróg, dlatego też apelujemy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niewskazany jest pośpiech, zalecamy też zachowanie odpowiednich odstępów.

Policjanci będą czuwać nad tym, aby ruch na drodze wojewódzkiej nr 17 odbywał się w sposób najbardziej płynny i najmniej uciążliwy dla kierowców i podróżnych.

Reklama

Utrudnienia na DK17-ul. Żeromskiego, Otwock komentarze opinie

Dodajesz jako: |